Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen mennyire aktív a...

28 hetesen mennyire aktív a baba? Mennyit "kell"mozognia egy nap, és milyen erősen "kell"éreznem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez nagyon babafüggő, nincs rá általános válasz. Én 29 hetes vagyok, a kislányom már jó ideje nagyon aktív, ha 3 óra eltelik úgy, hogy nem érzem megmozdulni, az már szinte csoda. Viszont van olyan, aki 2-3 alkalommal érzi csak egész nap. Ami biztos, hogy ebben az időszakban érzed elvileg a legtöbbet, mert már jó nagy (35 centi körül vannak ilyenkor, múltkor mondta a szonográfus), viszont még van helye mocorogni. 3-4 hét múlva már kevesebbet mocorog majd, mert nem lesz annyi helye. Szerintem ha minden nap érzed, biztosan nincs gond :)
2015. máj. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!