Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akik munkanélküli alatt lettek terhesek?

Figyelt kérdés
Olyan kismamák válaszára lennék kíváncsi akik munkanélküliek. Hogyan tudjátok fenntartani magatokat? Kire tudtok számítani? Kaptok valamiféle támogatást valahonnan?
2018. okt. 22. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem dolgoztam, egy döcögő vállalkozásom volt mikor terhes lettem, hol jobban hol kevésbé ment, inkább kevésbé, de magam után fizettem minden járulékot még ha az utolsómból is, pont ezért. Szóval én lehet nem az a példa vagyok, aki a legjobban szemlélteti amire te gondolsz. Azóta a vállalkozásom megszüntettem, mert nem igazán érte meg fenntartani, mert már inkább ráfizettem.

De vannak örökölt földjeim, elég sok földjáradékot kapok, plusz a GYED, családi pótlék, meg mellette lett egy másik kis saját vállalkozásom (sajt és túrókészítés) amiből havi 50-100 ezer is megvan, ha van időm csinálni.

Amúgy természetesen a páromra támaszkodtam, és támaszkodok most is, ő nagyvállalkozó, legtöbb mindent ő fizeti. Másom senkim nincs, szüleim nagyszüleim nem élnek, egyke vagyok.


26N

2018. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazan szép történet! Gratulálok! :) sok sikert a továbbiakban
2018. okt. 22. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Èn is munkanèlküli vagyok. Már nem kapok sehonnan sem. Fèrjem ès èdesanyám segit.
2018. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!