Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt el lehet...

Terhesség alatt el lehet menni bármilyen munkanélküli segélyre/jutatatásra?

Figyelt kérdés
Igazából csak 4 órába dolgoztam, viszont ezt 5 éve. Így most nekem az 1 év munkaviszonyt csak fél évnek számítják a 4 óra miatt? És milyen összegre számíthatok? Átlagkereset, vagy van valami minimum összege? Mik a lehetőségeim?
2015. ápr. 6. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ...a google a barátunk írd be hogy GYED kalkulátor 2015 es ki tudod magad is számolni ;)
2015. ápr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

el... tegnap már írtál ki több kérdést, igaz? csak mert abban azt írtad, hogy közben ápolásin vagy és szerintem amiatt nem kaptál választ. nem tudom ápolási mellett mehetsz-e munkanélkülire.


de ha nem vagy ápolásin akkor biztos mehetsz. viszont a munkanélküli összesen 3 hónap, és a fizetésedből számolják, ugyan annyira jön ki mint a gyed... viszont családi adókedvezmányt lehet belőle érvényesíteni, az kicsit megdobja, ha te vagy a tegnapi kérdező is, aki 30E-t keres, akkor olyan 20E körül számolhatsz.

és nem, a 4 órás nem fél napnak felel meg... az is egy nap, csak kevés pénzt kapsz, így azután minden kevés lesz (tp, álláskeresési, gyed...)

2015. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igen, tegnap én írtam ki az ápolási díjjal kapcsolatosat. Egy kicsit nehéz helyzetben vagyok ez miatt, ezért próbálok tájékozódni...
2015. ápr. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!