Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi a hasam. Jelenthet bajt?

Kicsi a hasam. Jelenthet bajt?

Figyelt kérdés

31. hétben vagyok, és alig látszik, hogy babát várok, pl. bő ruhában, vagy ülve.

10 kg-ot már híztam, ebből sem látszik szinte semmi, csak hogy a hasamra jött fel, a ruháim ugyanúgy jók rám, mint terhesség előtt.

Kicsit aggódom, hogy baj lehet a babával. Legutóbb 18.héten volt uh, ahol pontos méretet nem kaptam, csak hogy a korához képest jók a méretei a babának. Étkezésre odafigyelek, még dolgozom, így napközben rohangálok.


2018. okt. 25. 07:47
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Ha az uh-n azt mondták hogy minden oké és 10 kg ment a hasadra amikor a baba lehet kb. masfél kg jelenleg, miből gondolod hogy baj van és majd egy netes idegen azt írja hogy uhh szerintem nagy gond lehet..


Nem értelek egyáltalán...

2018. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem. Mi baj lehetne? Az orvos jobban tudja ezt, higgy neki nyugodtan.

Amúgy nekem hatalmas hasam volt, de csak az, más nem, szóval a csípőgatyáim végig feljöttek rám, csak a felsők nem.

2018. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
??? És mozog rendesen a baba?? Mert ha igen, a kis has nem jelent semmit. 31 hetesen kb. 1000-1200g,innentől még vagy 2 kgot biztosan hízik a baba, az már látványosabb lesz.
2018. okt. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A pocak méretéből nem lehet még csak hasonlóra sem következtetni. Attól egy pofátlanul nagOn egészséges babát hozhatsz a világra. 😁
2018. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem 32. hét után kezdett nőni, addig szinte semmi. Azóta viszont óriásit nőtt, én is alig hiszem el. Most vagyok 37 hetes, és úgy nézek ki, mint aki lenyelt egy óriási görögdinnyét. 32. hétig 9-10 kg-t híztam én is, most tartok 12 kg plusznál. Rendszeresen találkozom a kórházban olyanokkal, akik szintén 37. hétben járnak mint én, és kicsi hasuk van. Velük is minden rendben. Nem a has méretétől függ, hogy rendben van-e a baba vagy sem. Barátnőm óriási hassal ment szülni, baba mégis 3 kg alatti volt. Gyors szülést kívánok!
2018. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi hasam volt, 6 kilót hìztam összesen, a baba 38. hétre született 2950 grammal. Még a vége felé is hat hónaposra tippeltek, akik nem tudták, mikor szülök.
2018. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem van nem egy nem kettő olyan ismerősöm akivel találkoztam utolsó hetes terhesen is meg sem látta h terhes vagyok.. 8hos a fiam es van aki a napokban mondta h ő nagyon meglepodott mert nem is látta a hasam.. :)

Pici babám lett de baj az nem és megúsztam a striakat is pl. Bár lehet h nem emiatt de betudom ennek IS. :D

Ja és 37hetesen, amikor beindult a szülés+baj volt nst n akkor 2 kismama megkerdeze h visszatartáson vagyok e bent..

2018. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem a 25-30. hétig semmit nem nőtt a haskörfogatom, jól rám is ijesztettek, hogy hajjaj, az nem jó. Rohantam 4D ultrahangra, mire kiderült, hogy 2kg a baba, azaz két héttel nagyobb a koránál. Na a végére lett is óriás hasam, a babám meg 4 kiló.
2018. okt. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hugomnak egész terhessége alatt, nagyon pici volt a pocakja. Teljesen egészséges, normál méretű kislánynak adott életet. :)
2018. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!