Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hét 2 naposan jó ez az...

11hét 2 naposan jó ez az eredmény?

Figyelt kérdés

Crl: 43mm. Szerintetek?

Valamint ma kellett mennem a 12 hetes uh-ra de azt mondták elvagyok számolva és csak 11+2 vagyok. Ezért jövőhét szerdán menjek vissza a rendes 12 hetes uh-ra. Egy hét alatt ennyit változik a baba?


2018. okt. 25. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! A 12. uh-t a 11.hét vége és a 12.hét vége között kell megcsinálniuk. Ennek az az oka hogy eddig a korig minden kisbaba nagyjából azonos ütemben fejlődik. Itt több értéket néznek pl. nyakiredő vastagság, fej körfogat stb, és ezeket az értékeket viszonyítják a normához. Itt milliméterekről beszélünk, tehát ezért annyira fontos hogy megfelelő időben készüljön az uh, mert akármilyen pici eltérést tapasztalnak akkor inkább további vizsgálatra küldenek, hogy kitudják zárni az esetleges rendellenességet.
2018. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszodat. :)

Csak mar aggodtam ne hogy valami baj legyen

2018. okt. 25. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, csak kicsit hamarabb mentél :)
2018. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 11+2 naposan a crl 45mm volt

Ma 12+4 naposan a crl 68mm

Ugyh igen egy het alatt sokat valtozik. :)

2018. okt. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok koszonom majd megirom az eredmenyt szerdan :)
2018. okt. 27. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!