Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe estem! 25+5napos...

Kétségbe estem! 25+5napos vagyok menszesz szerint és 1fokban érett a lepény?

Figyelt kérdés

Eddig minden rendben volt, eza mai uh-án derült ki. Tovább küldött a doki hogy nézzenek egy keringést és írt fel gyógyszert. (Doxium)

A babám fejlődik, de 1 héttel és 3nappal kisebb a menszesz szerint számolva.


Nagyon megvagyok ijedve, azóta csak sirok. Féltem nagyon a babámat, nehogy ne fejlődjön rendesen.

Nem dohányzok es senki a környezetembe. Nagyon oda figyeltem mindenre.

Valakinek valami tapasztalata?


2018. okt. 25. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát, nőgyógyászaton dolgozom, de nálunk nem G0-tól szoktuk írni, hanem mindig GI-től.
2018. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Cukrod rendben van?
2018. okt. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedden megyek a terhelésesre. Vérnyomasom jó, a méhszáj teljesen zárt.
2018. okt. 25. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor már másodfokú volt GDM miatt. A szülésig maradt is 2-es.
2018. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 fokban és aggódsz? Onnan még van pár fokozat, nekem a nagyfiammal ilyenkor 2es volt végig és így mentem szülni. Most nem tudom, legutóbb 1es volt pár hete.
2018. okt. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Terhességi cukortól, magas vérnyomástól, dohányzástól vagy vmilyen genetikai problémától öregedhet a lepény. De amig legalább 1/3-a ép, addig el tudja látni a feladatát. A következő vizsgálaton többet tudsz majd, addig ne idegeskedj. Amúgy választott orvosod van, megbizol benne?
2018. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A vérnyomásom rendben. A cukrom itthon mérve jó, de jövőhéten meglesz a terheléses is. Nem dohanyzom.


Azért aggódom mert hogy tovább küldött a doki, és mert kisebb is a méretei. Bár igaz hogy fejlődik ettől független.


Választott orvos, bízok benne, de tény hofy megijedtem. Azt mondta nem jó hogy elkezdett érni és kisebb a baba, de nem ke a legrosszabbra gondolni. Meglátjuk milyen lesz az eredmény és folyamatosan figyeljük majd.

2018. okt. 25. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
jézusom szerintem agyonaggódod ezt a dolgot. minden babának más és másabbak a méretei genetikától is függ, nem mindenki óriásbébi. vszinu később volt peteéérédes. felesleges parázni annyira, mert ettől lesz baja a babádnak nem a fejlődéstől. nyugodjál már le !
2018. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!