Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mélyen tapadt lepény - ugye...

Mélyen tapadt lepény - ugye jó eséllyel feljebb húzódik?

Figyelt kérdés

12 hetes ultrahangon voltam a héten. A szonográfus mondta, hogy hátsó falon, mélyen tapadt a lepény, de akkor még nem tudtam, hogy ez gondot okozhat, ezért nem kérdezősködtem. Itthon néztem csak utána, hogy ez sokszor lepényleváláshoz, koraszüléshez vezethet, és gyakori a császár.

Nekem a szonográfus erről semmit nem mondott, azt se mondta, hogy pihenjek vagy kíméljem magam - mondom, nekem akkor fel sem tűnt, hogy ez valami gondot jelentene, csak tárgyilagosan közölte, hogy "mélyen tapadt". Arról nem mondott semmit, hogy a méhszájat fedi vagy eléri-e. A leleten ennyi áll, hogy "placenta a hátsó falon, mélyen tapadt".

Ha fedné a méhszájat, az ott állna a papíron? És ha különösebben kímélnem kellene magam, azt csak mondta volna, nem?


És a lényeg, ha most 12 hetesen mélyen is van, elég jó esély van rá, hogy majd feljebb húzódik és elkerülhetem a császárt is akár, ugye?


2018. szept. 16. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Nekem sem mondták hogy pihenjek de èn akkor is pihentem amennyit tudtam 1,5 alatt normális helyre került biztosan megint nőtt a hasam. Mellső falon mèlyen tapadó volt. Biztosan mondták volna vagy ráirták volna. Èn már rájöttem inkább a dokit kèrdezem mint a neten olvasgatok ès csak aggódok sokszor feleslegesen.
2018. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1,5 hèt alatt... Előző voltam...
2018. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Persze, még sok ideje van feljebb kúszni. 15+4en nekem is mélyen tapadt. 19+0 volt mikor voltunk a második genetikain ott már hatsó falin tapadt. Az a lényeg, hogy a méhszájon ne tapadjon, mert akkor nagyon könnyen vérzés alakulhat ki. De azért itt is figyelni kell, nekem is ezt mondta a védőnő. Szerimtem mindent csinálhatsz ugyan úgy, ahogy előtte is, de ne erőltesd meg magad.
2018. szept. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!