Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó hónapos kismamik! Ti...

Utolsó hónapos kismamik! Ti hogy keltek ki az ágyból? Fel tudtok még ülni, vagy legurultok? :D

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Igaz én még csak 22 hetes vagyok, de én már nem tudnék felülni. Oldalamra forgok, a kezemmel feltolom magam, közben a lábam leteszem a földre.
2018. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
37 hetes vagyok, oldalra fordulok én is. Fel tudok ülni amúgy, de elég puha a matracunk, így igen szenvedős. Amint tudom dobom is ki, úgy megutáltam :D Az oldalra fordulás viszont sokszor fájdalmas, gondolom a baba ráfekszik valamire.
2018. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk oldalt nem lehetett kikelni az ágyból így vagy ki mentem pókban

Vagy megfordultam és kitolattam négykézláb ( már elköltöztünk a baba érkezése előtt, átmeneti volt)

2018. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

39+3 napos vagyok, fel tudok kelni.

Égnek emelem a lábam és azzal veszek nagy lendületet, közben a kezemmel tolom magam fel. A férjem szerint olyan vagyok mint egy cserebogár, ami a hátára fordult. 😂

2018. okt. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4! :D ezt mindjárt kipróbálom :D


Én 37 hetes vagyok, de olyan nagy a hasam hogy csak gurulni birok. A kiülős, karral feltápászkodós módszer se megy mert a baba lábai pont a bordáim alatt vannak :)

2018. okt. 26. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:

En is az oldalamra fordulok es ugy ulok fel, a karommal feltolom magam, kozben leteszem a labam. Osszessegeben nincs vele gondom (38. het). Egyik oldalamrol a masikra fordulni jobban utalok, pedig egy ejjel kb 15x megteszem, mert a hatamon nem birok aludni, de a csipom nagyon faj par napja, allandoan valtanom kell az oldalt. De a fordulast vagy nagyon lassan csinalom, 5 reszletben, vagy gyorsan, de akkor meghuzodik a hasam.

Jah, a pihe-puha, mely kanapenk az egyetlen, amirol alig birok felallni/felkelni, pedig imadom. Mas gondom meg egyenlore nincs. 3. baba, az elso kettovel meg ennyire sem voltam nehez mozgasu a vegen sem.

2018. okt. 27. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36.hétben vagyok. Én nekem minden nagyon könnyen megy. Nagyon kicsi a hasam és mindent meg tudok tőle csinálni. Az igaz hogy először a kezemre támaszkodok mielőtt felülök de nem a mérete miatt, csak inkább hogy kellemetlen befesziteni a hasizmom. Hála égnek a kislányom megkímél annyira hogy nem gurulok a 9.honapban. :)
2018. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!