Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

23-24 hetes Kismamik hogy vagytok? 😊

Mennyire érzitek már a babátokat? Nemét tudjátok már? Mikor kezditek el a babaszoba berendezèst?😊

Boldog Babavárást! 😊

Keress kérdéseket hasonló témában: várandósság

2018. szept. 14. 11:49  Privát üzenet  

A válaszok
20 hetes vagyok, második baba. Kevesebbet érzem, mint a nagyot, de mocorog reggel-este és evés után is rendesen. Anno ilyenkor már látszott is kívülről, most még nem. A babaszoba alakul, a bútorokat örökli a nagylánytól, csak festeni meg padlószőnyeget letenni kell, aztán bepakolni. Falmatricákat megrendeltem, még nem érkeztek meg. 😊 Kislánynak tűnik ő is, de még nem biztos.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2018. szept. 14. 12:16 Privát üzenet
Zoequeen nevű felhasználó válasza:

Én még csak a 20. hetbe vagyok a picurt erzem mar es kislany lesz nagyon örülök 😍🤗🌸 1-2ruha van mar meg a pelenkazo de mas nincs meg ☺️

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2018. szept. 14. 12:16 Privát üzenet

20-dik hétben vagyok és nagyon aktív baba. 17dik héttől ézrem és egyre erősebben, erősebbek a kis rugásai már teljesen látszodik a hasamon mikor megrug.😁

Nekünk kislány tippeltek, de csak hetfő lesz biztos a neme, így nem nagyon vásároltunk még neki. De már alig várom hogy végre neki kezdjek!😊😊

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2018. szept. 14. 12:29 Privát üzenet

25 hetes vagyok, remélem még beleférek én is a válaszolókba :)

Már sok minden megvan a babaszobához, de mi most építkezünk, szóval nagyon utolsó pillanatos lesz a költözésünk. De akkor szép az élet ha zajlik... :D

Fiú lesz, és sokszor érzem ficánkolni. Lassan órát is tudok hozzá állítani.

Egyébként néha egy kis derékfájáson és puffadáson kívül semmi bajom. Még csak két kilóval vagyok több, mint a kezdeti súlyom. Egy dolog zavar csak, hogy az éjszakai forgolódás már kész logisztikai hadművelet, pedig nincs nagy hasam. De valahogy a puffadás és a baba együtt nem mindig akar zökkenőmentesen egyik oldalról a másikra fordulni.. :D

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2018. szept. 14. 12:44 Privát üzenet

22 hetes múltam, a kombinált teszt óta tudjuk, hogy kisfiút várunk :) Második baba, de az első kislány, úgyhogy elég sok cuccot kell vennünk, nem sok az uniszex ruha. Bútor nem kell már, babakocsit kap "újat" (barátnőmét veszem meg használtan, a mienk bár nem rózsaszín, de lányos). Légzésfigyelőt vettem eddig, mert akciós volt, amit kinéztem, pár kisruhát csak úgy kedvtelésből, viszont mivel most a lányomnak kellett rendelnem őszi ruhát, rendeltem ugyanonnan a picinek is pár nadrágot meg bodyt. 3 éves múlt egyébként a nagy, nagyon várja a kistesót :)

Én nagyon régóta érzem a babát, a 14-15. héttől aktívan napi többször, de előtte a 11. héttől is éreztem már nagyon elvétve és gyengén. Nagyon pörgős gyerek, a nővére nem ugrált odabent ennyi, hetek óta érezni és látni kívülről is, hogy mozog :D

És veled mi újság, kérdező?

# 5/10Időpont 2018. szept. 14. 12:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De sokan válaszoltatok😊 igazán köszönöm! 😊 nagyon jó elolvasni, kinél hogy zajlik 😊 Örülök neki, hogy jól érzitek magatokat, és a Kisbabátok is a Pocakban😊😍🤗

Szintén Mi is a kombinált tesztből tudjuk, hogy Kislány💗 és már a 4D meg is erősítette😀 úgy hogy nagy a boldogság 😊 Én a 16.héten éreztem legelőször. 3 hete érzem rendszeresen💞 de viszont még nem állandóan, pedig már nagyon várom 😁 De sokkal többször érzem, mint pl 1 hete 😊 Nagyon vártuk már a Hercegnőnket💗 Eddig babaruhát vettünk, abból van már 2 polcra való 😀😊 Jövő hónapban kezdjük a lakás tisztítását, festését. Már mindent kinèztem, csak a megrendelésre vár 😊 Novemberben alakítjuk a kis rezidenciáját😍😊 Minden hónapra van valami fontosabb teendő😊 és ezáltal is számolok visszafelé😊 Minden jót kívánok Nektek! 🤗

# 6/10Időpont 2018. szept. 14. 13:31 Privát üzenet
Holnap leszek 23 hetes. :) Kislány! Először 17+5 hetesen éreztem és 20 hetes kortól naponta többször is bejelentkezik. Aktív baba, bár akadnak lusta napjai. A baba szoba még raktár nálunk. :D Egy hete vettünk 2 rugdalózót. Ennyink is van eddig. :D De azért neten mér sok minden ki van nézve.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2018. szept. 14. 14:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sziasztok 😊 Pontosan mi is ma vagyunk 23 hetesek😊☺️💝 Tehát Boldog 6.hónapot Nektek is! 😊 Köszi az válaszokat, és Gratulálok Mindenkinek! 😊

Még egy kérdés, Veletek is előfordul, hogy éjszakai fáj a pocak? Illetve húzódik, mikor forgolódtok? Bár már Nekem sem olyan egyszerű mutatvány, mint már egy Hölgy írta is😀 Nekem azért már szerencsére szép nagy pocakom van 😊😍 minden testhelyzet váltásnál felkelek, sőt wc-re is megyek 3-5x egy éjszaka. Ti hogy vagytok ezzel? 😊

# 8/10Időpont 2018. szept. 15. 10:07 Privát üzenet

Én írtam, hogy küzdök az éjszakai forgolódással :) Kérdező, pontosan ez van nálam is, szinte minden fordulásnál pisilni is megyek. Valamint nekem is húzódik sokszor, sőt egy egy rossz mozdulatnál még bele is nyilal. Bár ez utóbbi azért ritka, de nagyon kellemetlen tud lenni.

Ez nálam elég hamar kialakult, az elején például kifejezetten rosszul éltem meg a méhszalagok nyúlását. Az örökké pörgős tempómat, akkor a saját érdekemben le kellett lassítanom. Mostanra egészen belejöttem ebbe a "mamatempóba" :D De azért hiányzik a szokott energiám. Remélem nem maradok ilyen lelassult... :)

# 9/10Időpont 2018. szept. 15. 13:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát nem vagyok vele egyedül. Már volt, hogy megijedtem, hogy kárt okozok vele, sokszor olyan szinten érzem. Persze csak az ijedtség nagyobb 😊 azt kitapasztaltam, ha nem kinyújtott lábbal helyezkedem, akkor mérsékeltebb a “fájdalom“ 🙂

Igen, test jelez ⛔️😀 Kitartást a java még csak most jön 😀😅😂 Felkészülni úgy sem lehet, mert minden új és furcsa nyilván. De azért hajrá! 😊🤗☺️

# 10/10Időpont 2018. szept. 15. 20:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
17-18 hetes Kismamik hogy vagytok? 😊 Alhasi húzódás, nyomás normális ebben az időszakban?
Kismamik/anyukák! Ti voltatok/vagytok úgy hogy mozog a baba a pociba de nem érzitek? Csak amikor ránéztek a pocira akkor látjátok a mozgást? 38hkm
Kismamik, akiknek sok időbe telt mire összejött a baba, Ti is aggódosak voltatok/vagytok?
Kismamik! Ti is vagytok/voltatok már így?
Kismamik! Amikor állapotosak voltatok /vagytok. Akkor milyen bugyit hordtatok? Tanga? Vagy sima bugyit?
Kismamik/anyukák! Ti is fázósabbak vagytok/voltatok terhesség idején?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!