KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TerhessĂ©g » 23-24 hetes Kismamik hogy...

23-24 hetes Kismamik hogy vagytok? 😊

Figyelt kérdés

Mennyire Ă©rzitek mĂĄr a babĂĄtokat? NemĂ©t tudjĂĄtok mĂĄr? Mikor kezditek el a babaszoba berendezĂšst?😊

Boldog Babavárást! 😊



2018. szept. 14. 11:49
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
20 hetes vagyok, mĂĄsodik baba. Kevesebbet Ă©rzem, mint a nagyot, de mocorog reggel-este Ă©s evĂ©s utĂĄn is rendesen. Anno ilyenkor mĂĄr lĂĄtszott is kĂ­vĂŒlrƑl, most mĂ©g nem. A babaszoba alakul, a bĂștorokat örökli a nagylĂĄnytĂłl, csak festeni meg padlĂłszƑnyeget letenni kell, aztĂĄn bepakolni. FalmatricĂĄkat megrendeltem, mĂ©g nem Ă©rkeztek meg. 😊 KislĂĄnynak tƱnik Ƒ is, de mĂ©g nem biztos.
2018. szept. 14. 12:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 Zoequeen ***** vĂĄlasza:
Én mĂ©g csak a 20. hetbe vagyok a picurt erzem mar es kislany lesz nagyon örĂŒlök đŸ˜đŸ€—đŸŒž 1-2ruha van mar meg a pelenkazo de mas nincs meg â˜ș
2018. szept. 14. 12:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/10 anonim ***** vĂĄlasza:

20-dik hĂ©tben vagyok Ă©s nagyon aktĂ­v baba. 17dik hĂ©ttƑl Ă©zrem Ă©s egyre erƑsebben, erƑsebbek a kis rugĂĄsai mĂĄr teljesen lĂĄtszodik a hasamon mikor megrug.😁

NekĂŒnk kislĂĄny tippeltek, de csak hetfƑ lesz biztos a neme, Ă­gy nem nagyon vĂĄsĂĄroltunk mĂ©g neki. De mĂĄr alig vĂĄrom hogy vĂ©gre neki kezdjek!😊😊

2018. szept. 14. 12:29
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/10 anonim ***** vĂĄlasza:

25 hetes vagyok, remélem még beleférek én is a vålaszolókba :)


MĂĄr sok minden megvan a babaszobĂĄhoz, de mi most Ă©pĂ­tkezĂŒnk, szĂłval nagyon utolsĂł pillanatos lesz a költözĂ©sĂŒnk. De akkor szĂ©p az Ă©let ha zajlik... :D

FiĂș lesz, Ă©s sokszor Ă©rzem ficĂĄnkolni. Lassan ĂłrĂĄt is tudok hozzĂĄ ĂĄllĂ­tani.


EgyĂ©bkĂ©nt nĂ©ha egy kis derĂ©kfĂĄjĂĄson Ă©s puffadĂĄson kĂ­vĂŒl semmi bajom. MĂ©g csak kĂ©t kilĂłval vagyok több, mint a kezdeti sĂșlyom. Egy dolog zavar csak, hogy az Ă©jszakai forgolĂłdĂĄs mĂĄr kĂ©sz logisztikai hadmƱvelet, pedig nincs nagy hasam. De valahogy a puffadĂĄs Ă©s a baba egyĂŒtt nem mindig akar zökkenƑmentesen egyik oldalrĂłl a mĂĄsikra fordulni.. :D

2018. szept. 14. 12:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:

22 hetes mĂșltam, a kombinĂĄlt teszt Ăłta tudjuk, hogy kisfiĂșt vĂĄrunk :) MĂĄsodik baba, de az elsƑ kislĂĄny, Ășgyhogy elĂ©g sok cuccot kell vennĂŒnk, nem sok az uniszex ruha. BĂștor nem kell mĂĄr, babakocsit kap "Ășjat" (barĂĄtnƑmĂ©t veszem meg hasznĂĄltan, a mienk bĂĄr nem rĂłzsaszĂ­n, de lĂĄnyos). LĂ©gzĂ©sfigyelƑt vettem eddig, mert akciĂłs volt, amit kinĂ©ztem, pĂĄr kisruhĂĄt csak Ășgy kedvtelĂ©sbƑl, viszont mivel most a lĂĄnyomnak kellett rendelnem Ƒszi ruhĂĄt, rendeltem ugyanonnan a picinek is pĂĄr nadrĂĄgot meg bodyt. 3 Ă©ves mĂșlt egyĂ©bkĂ©nt a nagy, nagyon vĂĄrja a kistesĂłt :)

Én nagyon rĂ©gĂłta Ă©rzem a babĂĄt, a 14-15. hĂ©ttƑl aktĂ­van napi többször, de elƑtte a 11. hĂ©ttƑl is Ă©reztem mĂĄr nagyon elvĂ©tve Ă©s gyengĂ©n. Nagyon pörgƑs gyerek, a nƑvĂ©re nem ugrĂĄlt odabent ennyi, hetek Ăłta Ă©rezni Ă©s lĂĄtni kĂ­vĂŒlrƑl is, hogy mozog :D

És veled mi ĂșjsĂĄg, kĂ©rdezƑ?

2018. szept. 14. 12:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:

De sokan vĂĄlaszoltatok😊 igazĂĄn köszönöm! 😊 nagyon jĂł elolvasni, kinĂ©l hogy zajlik 😊 ÖrĂŒlök neki, hogy jĂłl Ă©rzitek magatokat, Ă©s a KisbabĂĄtok is a PocakbanđŸ˜ŠđŸ˜đŸ€—

SzintĂ©n Mi is a kombinĂĄlt tesztbƑl tudjuk, hogy KislĂĄny💗 Ă©s mĂĄr a 4D meg is erƑsĂ­tette😀 Ășgy hogy nagy a boldogsĂĄg 😊 Én a 16.hĂ©ten Ă©reztem legelƑször. 3 hete Ă©rzem rendszeresen💞 de viszont mĂ©g nem ĂĄllandĂłan, pedig mĂĄr nagyon vĂĄrom 😁 De sokkal többször Ă©rzem, mint pl 1 hete 😊 Nagyon vĂĄrtuk mĂĄr a HercegnƑnket💗 Eddig babaruhĂĄt vettĂŒnk, abbĂłl van mĂĄr 2 polcra valĂł 😀😊 JövƑ hĂłnapban kezdjĂŒk a lakĂĄs tisztĂ­tĂĄsĂĄt, festĂ©sĂ©t. MĂĄr mindent kinĂšztem, csak a megrendelĂ©sre vĂĄr 😊 Novemberben alakĂ­tjuk a kis rezidenciĂĄjĂĄt😍😊 Minden hĂłnapra van valami fontosabb teendƑ😊 Ă©s ezĂĄltal is szĂĄmolok visszafelĂ©đŸ˜Š Minden jĂłt kĂ­vĂĄnok Nektek! đŸ€—

2018. szept. 14. 13:31
 7/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Holnap leszek 23 hetes. :) KislĂĄny! ElƑször 17+5 hetesen Ă©reztem Ă©s 20 hetes kortĂłl naponta többször is bejelentkezik. AktĂ­v baba, bĂĄr akadnak lusta napjai. A baba szoba mĂ©g raktĂĄr nĂĄlunk. :D Egy hete vettĂŒnk 2 rugdalĂłzĂłt. Ennyink is van eddig. :D De azĂ©rt neten mĂ©r sok minden ki van nĂ©zve.
2018. szept. 14. 14:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Sziasztok 😊 Pontosan mi is ma vagyunk 23 hetesek😊â˜șïžđŸ’ TehĂĄt Boldog 6.hĂłnapot Nektek is! 😊 Köszi az vĂĄlaszokat, Ă©s GratulĂĄlok Mindenkinek! 😊

MĂ©g egy kĂ©rdĂ©s, Veletek is elƑfordul, hogy Ă©jszakai fĂĄj a pocak? Illetve hĂșzĂłdik, mikor forgolĂłdtok? BĂĄr mĂĄr Nekem sem olyan egyszerƱ mutatvĂĄny, mint mĂĄr egy Hölgy Ă­rta is😀 Nekem azĂ©rt mĂĄr szerencsĂ©re szĂ©p nagy pocakom van 😊😍 minden testhelyzet vĂĄltĂĄsnĂĄl felkelek, sƑt wc-re is megyek 3-5x egy Ă©jszaka. Ti hogy vagytok ezzel? 😊

2018. szept. 15. 10:07
 9/10 anonim ***** vĂĄlasza:

Én Ă­rtam, hogy kĂŒzdök az Ă©jszakai forgolĂłdĂĄssal :) KĂ©rdezƑ, pontosan ez van nĂĄlam is, szinte minden fordulĂĄsnĂĄl pisilni is megyek. Valamint nekem is hĂșzĂłdik sokszor, sƑt egy egy rossz mozdulatnĂĄl mĂ©g bele is nyilal. BĂĄr ez utĂłbbi azĂ©rt ritka, de nagyon kellemetlen tud lenni.

Ez nĂĄlam elĂ©g hamar kialakult, az elejĂ©n pĂ©ldĂĄul kifejezetten rosszul Ă©ltem meg a mĂ©hszalagok nyĂșlĂĄsĂĄt. Az örökkĂ© pörgƑs tempĂłmat, akkor a sajĂĄt Ă©rdekemben le kellett lassĂ­tanom. Mostanra egĂ©szen belejöttem ebbe a "mamatempĂłba" :D De azĂ©rt hiĂĄnyzik a szokott energiĂĄm. RemĂ©lem nem maradok ilyen lelassult... :)

2018. szept. 15. 13:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:

TehĂĄt nem vagyok vele egyedĂŒl. MĂĄr volt, hogy megijedtem, hogy kĂĄrt okozok vele, sokszor olyan szinten Ă©rzem. Persze csak az ijedtsĂ©g nagyobb 😊 azt kitapasztaltam, ha nem kinyĂșjtott lĂĄbbal helyezkedem, akkor mĂ©rsĂ©keltebb a “fĂĄjdalom“ 🙂

Igen, test jelez â›”ïžđŸ˜€ KitartĂĄst a java mĂ©g csak most jön 😀😅😂 FelkĂ©szĂŒlni Ășgy sem lehet, mert minden Ășj Ă©s furcsa nyilvĂĄn. De azĂ©rt hajrĂĄ! đŸ˜ŠđŸ€—â˜ș

2018. szept. 15. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!