Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dolgozott már valaki terhesen...

Dolgozott már valaki terhesen cinnel?

Figyelt kérdés

Forrasztó onnal dolgozom a munkahelyemen.A főnököm szerint nem káros a doki szerint nem bizzos.

Terhesen dolgozott valaki onnal?


2018. okt. 26. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg igenis káros,olom van benne.Én is évekig forrasztottam,mindig jártunk vérvételre. Folyton azt mondták hogy használjuk az elszivó berendezést ami persze nem ért egy kalap kakit se. Miért nem mész el táppénzre,ha ilyen a munkád? A fönököd pedig egy marha,olom mentes cinnel nem tudsz dolgozni?
2018. okt. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogynem káros, b.sszus!

Igen, dolgoztam cinnel, de nem terhesen. Nehogy maradj dolgozni. Be se szabadna lélegezned. Kimondottan ártalmas. Majd a főnököd is máshogy beszélne, ha az ő gyerekéről lenne szó.

2018. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Èn is így gondoltam,csak kíváncsi voltam èn vagyok e a hülye ès túlnreagálom vagy a főnököm agyhalott!

Szerinte semmi veszèlyessège nincs hiszen règen a kotlák is ólomból voltak ès semmi nem törtènt,vagy valami hasonlóval akart megetetni.

Köszi a megerösítèst.Ezek szerint csak azèrt hisztizik mert megint táppènzre kell menni,ès fizetheti a járulèkokat.Az elsőnèl is táppènzen voltam vègig.

2018. okt. 27. 04:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!