Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+6 hetesen 8 mm-es petezsák?!

4+6 hetesen 8 mm-es petezsák?!

Figyelt kérdés
Ez így normális? Csak petezsák, se szikhólyag, se embrió. Ne haragudjatok ha butaságot kérdezek, csak ő az első babám és aggódom érte.

2018. okt. 27. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Ezért értél volna inkabb rá elmenni a 6.-7. héten. Akkor már szívhang is van, és nem idegeskedsz :)
2018. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen ne izgulj! Nekem 4+4 voltam és vastagodast látott mint általában szoktak. Lehet neked hamarabb is fogant de ne aggodj emiatt. :)
2018. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 5+4hetesen volt 9, 5mm nagyságú petezsak és tuti a terhességi kor, mert Ciklus követés volt :)

Azután 7+2hetesen szép szikhokyag és élő embrió volt gyönyörűen látható!!

Tok normális a te eredményed. Nagyon jó!

2018. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért mentem most mert volt egy pici barnás folyásom és tudni akartam hogy minden rendben van e még
2018. okt. 28. 08:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kerek 5 hetesen 5mm vol,teljesen rendben van.Ha erösödne a barnás folyás akkor meg orvos.
2018. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5hetesen volt 8 mm petezsák. Ma voltam 8 hetesen, és ott a babó, szivhanggal. Ne aggodj, hamar mentél.
2018. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!