Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+6 hetes terhesen 9,4 mm...

6+6 hetes terhesen 9,4 mm petezsák üresen! Van remény?

Figyelt kérdés
A dokim egyáltalán nem ijesztett rám, annyit mondott szép szabályos petezsák. Mikor mentem már az egész netet elolvastam és már szívhangra számítottam. Kérdeztem, hogy ez nem probléma e, azt mondta még ne örüljek ne is szomorkodjak, jövő héten megnéz egy másik rendelőben ahol sokkal jobb az uh gép, és ha akkor is üres az már baj. Én azt érzem már így sincs remény és csak nyugtatni akart. Valakinek lett ilyen vagy hasonló adatokkal egészséges terhessége?

2018. szept. 19. 08:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Attól eléggé függ. Nálam pl nem lenne baj, 35 napos ciklusokkal nekem ez még csak 5+6 lenne valójában. Pont ezért nem is mentem dokihoz, csak 8 hetesen, kerek 7 hetes volt a babám. 28 napos, tök szabályos ciklusoknál viszont aggasztó.
2018. szept. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Aztne nézd hogy másnak milyen kimenetel lett. Pont azért amit a doki is mondott: bármi lehet. Nekem nem lett baba, kemiai terhesség volt, el is ment. Másnak meg lett embrió 2 napra rá. Honnan tudod veled melyik eset lesz? Tök felesleges mások eseteit olvasgatni hisa rád nézve semmit nem mond.

Sajnos ez türelemjáték. Minden attól függ, mikor vokt peteérésed.

2018. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
28 napos szabályos ciklusaim vannak. A remény miatt tettem fel a kérdést. Tudom, hogy nem mások esetétől függ, mi lesz velem, de olyan jó azt olvasni, ha valakinek sikerült.
2018. szept. 19. 09:19
 4/13 anonim ***** válasza:
3 Mikorra hívott vissza az orvos?
2018. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

2. vagyok. Nem jó olvasgatni, hidd el átéltem. Olvasgattam hogy xy-nak megmaradt jaj de jó gondoltam nekem is lehet remény. Aztán elöntött éjjel a vér. És kiborultam (még jobban) hogy bezzeg másnak megmaradt, miért pont nekem nem?

Szóval hidd el nem jó olvasgatni mások hogy jártak. Mert ha sok rossza olvasol, elszomorodsz, ha sok jót akkor meg esetleg beleéled magad. Holott értelmetlen mindkettő.

2018. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jövő hét szerda!
2018. szept. 19. 09:38
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Az nagyon messze van még. Kérj egy időpontot hétvégére.Ha van ismeretséged. Túl nagy a petezsákod ahhoz, hogy esetleg később fogantál-hoz képest. Talán történnek csodák. De ha hétvégén is üres lesz, akkor ne számolj semmi jóra.
2018. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

6+2 napos voltam mikor orvoshoz mentem

8mm petezsák, se szikhólyag, se embrió

teljesen kétségbe estem..aztán utána olvastam,hogy csak menzesz szerint voltam annyi idős, valójában csak 5+3napos voltam

33-35napos ciklusaim van, szóval nálam tutira később fogant

jelenleg 12+1 napos vagyok

én tutira tudom a fogantatásnapját, én azzal számolok

felesleges kérni hamarabb időpontot, várd ki azt amit a doki adott

akkor már tutira kell látnia valamit a petezsákban, vagy szikhólyag vagy embriókezdemémy legjobb esetben szívhang is lesz

2018. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

En is atmentem hasonlon, vegul missed ab lett. En is atestem minden felen. Mikor ket naponta hivtak uh-ra es vervetelre 10 napon keresztul mire mar osszeesett a petezsak. Addig mind azt mondtak az orvosok hogy lehet kesobb fogant, stb. Volt olyan is amikor csak 8 het korulre jellentkeztem be de addigra mar elontott a ver es az orvos csak azt kellett megnezze hogy kitisztultam-e. Sok a veteles az teny, de nem mindig jellent rosszat a te helyzetedhez hasonlo szituacio.

Azt tudom tanacsolni neked, hogy probalj megnyugodni es turelmesen vard ki a jovohetet ugyanis nincs miert rohangalni ossze vissza. Probalj nem halalra remulni es nagyon bestresszelni, mert azzal sokkal tobbet artasz elsosorban magadnak es a babanak is.

Drukkolok neked, hogy jo hireket kapjal a jovoheten!

2018. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Annyira azt hittem, hogy minden rendben lesz, teljesen elkeseredtem... de hátha szerdán majd nagy öröm ér...
2018. szept. 19. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!