Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Általában pontos a tüszőrepedésem, 15-e és emiatt 29-én jön meg. Mióta szültem, így van. Múlt hónapban 28-án jött meg, feltételeztem, most 28-án fog megjönni, de nem jött és 29-e is elmúlt. Rendeltem egy tesztet, mert nincs közel gyógyszertár és talán holnapra itt lesz. Tünetek: néha szédülés, sokszor kell pisilnem - de nem fáj, nem csíp - néha nyomást érzek a hasamban (nem tudom máshogy megfogalmazni), vizes folyás helyett (ami ugye a mensit jelzi) száraz vagyok. Hőt nem szoktam mérni. 16-án voltunk együtt és 14, 15 az ovu időpontja. A 15ét onnan tudom biztosan, hogy nyáron voltam pont ovukor nődokinál és ugye mindig 29-én jött meg.
2018. okt. 30. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Egy hét múlva kiderül. Ennyire nem kell ragorcsolni.
2018. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Először is drukkolok neked! A továbbiakban, nem vagy gép. Lehet, hogy nem mindig pontosan azon az adott napon reped meg a tusző. A busz is mindig jön mégsincs 2 egyforma olyan alkalom, amikor abban a percben érkezik, amikorra ki van írva.

A tüneteid bíztatóak, de önmagában egyik sem 100%. Rakd el a reggeli első pisidet, és csinálj abból tesztet! Írd majd meg az eredményt.:)

2018. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem, hogy egy hete édességet akarok enni mindennap..

És puffadtnak érzem magam. :/

Reggeli pisit tàrolni???

2018. okt. 30. 15:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is csokit ennék, ha nem vagyok terhes.😂
2018. okt. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megjön a teszt egyből tesztelhetsz, amúgy Dm, Rossmann sincs a környéken?
2018. okt. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

nincs, nincs

dmbol rendeltem tegnap

(kieso kulterulet es nincs mindig ereje az embernek 19 honapossal bemenni)

Elso terhessegemnel is sokat pisiltem, de mas tunet nem volt..

2018. okt. 30. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem ne tartogasd a reggeli első pisid saját tapasztalatból kiindulva. Legalábbis én úgy jártam,hogy reggel teszteltem egy olyan erős pozit, hogy majd' leugrott a két csík. Sokkot kaptam, az az egy teszt volt itthon, megtartottam azt a pisit. Elszaladtam gyógyszertárba, vettem három tesztet, két ugyanolyat előttem a reggeli tartogatottból, mindkettő nega lett. Akkor meg azért estem kétségbe, megcsináltam gyorsan az utolsót a "friss" pisiből, ami egyből erős pozitív lett megint (meg még utána másik kettő is😅) Szóval nekem nem jött be a tartogatás, de lehet más másképp tárolja és úgy jó.
2018. okt. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Fú ez undorító, hogy tárolja valaki a pisit :D

Nem tart semeddig sem, hogy rápisiljen valaki a csíkra :D

(meg nekem az elsőnél délután mutatta ki <3 )

csak akkor még mobilisabb voltam :D

2018. okt. 30. 17:08
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, van, aki így tárolja a pisit, mert a reggeli a legkoncentráltabb. Ha van HCG a vizeletedben nem a délutáni pisilésed lesz a mérvadó. A tesztet a hormon színezi el, nem fog elpárologni a hcg a vizeletből... 50 ft körül van egy vizeletgyűtjő pohár, csavaros kupakkal, belepisilsz, lezárod, berakod egy zacskóba, és várod a tesztedet, amit majd belelógathatsz. Ha ez nektek undorító mi lesz, amikor nyakig szaros lesz a gyerek, vagy épp óvodás/kisiskolás korában összehányja az ágyat betegen (lehet az erőlködéstől még be is csinál..... :) ) És nem ő fogja kisikálni, kimosni.

Egyébként szerintem túltolod a témát, vagy terhes vagy, vagy nem. 20-25% esélyed van arra, hogy teherbeestél. Az első lányunk tervezett volt 3 hónap alatt jött össze, egyedül a mellfájdalom volt mérvadó, második lányunknál szoptatás alatt estem teherbe, az ez világon semmi tünetem nem volt, azt hittem még peteérésem sincs, mivel menstruációm sem volt. Elkaptuk az első ovut elég rendesen. 8! hetes voltam, mikor a lányom nem nagyon akarta elfogadni a mellemet, nem tudtuk miért, védőnői javaslatra csináltam tesztet, mivel terhesség alatt megváltozhat az anyatej.. 31 hetes vagyok, de ha nem érezném a babát, és nem lenne hasam, nem érezném magamat állapotosnak. Most akkor nem vagyok terhes?

2018. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!