Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális az olyan...

Szerintetek normális az olyan anyós, aki elvárja egy 7 hónapos terhestől, hogy fűtetlen, hideg lakásban aludjon, csak hogy neki kényelmes legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos elhúzódott a lakásfelújítás,ezért anyóséknál vagyunk átmenetileg. Fűtés,melegvíz,ágy még nincs a lakásunkban,de most kitalálta az anyós,hogy költözzünk be,aludjunk a kanapén és hősugárzóval fűtsünk,mert neki nincs kedve az após mellett aludni,beköltözik a párom szobájába. Jogos a felháborodásom,vagy igaza van? Kb még 2hét,mire minden kész lesz a lakásban,nem bírta volna ki?
2018. okt. 31. 08:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%

Nincs igaza, bunkó, de Te baxtad el a lakásfelújításodat, te miattad kell a terhes feleségednek hideg fűtetlen szibériai körülmények között szenvednie.


Opciók: Hotel, ismerősök, hősugárzó.

2018. okt. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Az igazat megvallva én szívesenebben aludnék hősugárzó mellett egy kanapén, mint az anyósoméknál, most hogy ezt mondta, mostmár aztán meg főleg!
2018. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%

Remélem mire a fiam családot alapít, lesz hol laknia. Nem fordítva csinálja majd...


És azt is remélem, ha szívességből nálam lakik bárki, akkor nem nekem kell hozzá igazodnom a házamban, hanem ha a kedvem úgy tartja, akkor megtehetek bármit.

Ti SZÍVESSÉGBŐL vagytok ott. Meg kellene köszönni, hogy eddig is ott lehettetek, nem kellett albérletben lennetek.

2018. okt. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
16%
Szép férfi, apuka...
2018. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Igen, normális, 25 fok van nappal, nem kell fűteni szerintem semmivel, ha beköltöztök legalább nagyobb lesz a nyomás, hogy végre megcsináljátok a lakást.
2018. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá,hogy csak heti 1-2 alkalommal aludtunk eddig is ott,mivel onnan könnyebb volt a lakást csinálni,mintha minden nap 80km-t kocsikázunk. A felújítást meg a szakemberek baszták el,akik miatt nem sikerült a nyár elején költözni,mert mindennel több hónapos késéssel végeztek.
2018. okt. 31. 09:29
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
25 fok van, miert kellene futes ??
2018. okt. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Nálunk még el sem volt indítva a fűtés.
2018. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted normális, hogy maholnap szülők lesztek és nem tudjátok ezt megoldani egyedül?
2018. okt. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Hamarabb mennék szállodába, mint anyóshoz, de ti tudjátok. Egyébként mi az első 2 hétben a padlón aludtunk, amikor beköltöztünk a házunkba és dobozokból öltöztünk, a fürdő sem volt kész, anyukámhoz jártunk át zuhanyozni esténként. 6 hónapos terhes voltam, de nem nyafogtam, imádtam, hogy végre a saját házunkban vagyunk és alig vártam, hogy megjöjjön az ágy és összerakjuk együtt. Előbb volt sütőnk, mint asztalunk, de az első este sütivel vártam a férjem a vacsi mellé, tök jót piknikeztünk. 😄


Egyébként nappal 20 fok van, éjjel is 15-16, felesleges fűteni.

2018. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!