Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lenne a kèrdésem hogy a 2....

Az lenne a kèrdésem hogy a 2. lombikon mivel maradt egy fagyi babànk most nem lesz leszívàs csak beültetès akkor gondolom most a menstruàció vègeztével kell menni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kellett telefonálnom, amikor megjött. Akkor adtak időpontot UH-ra, ami a 12. napon volt.
2018. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahány hely, annyi féle szerintem. Hívd fel inkább az intézetet, kérdezz rá, nehogy elmaradjon vagy csússzon. De szerintem is ahogy megjön, jelentkezni kellene.
2018. nov. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen de nem csak leszíváskor kell menstruàció után menni?Beültetèskor màr nincs menstruáció.Másik kèrdèsem mivel erről nem tàjékoztatjàk az embert ha a teszt negativ lesz akkor vagy nem sikerült a beágyazodás v spontán vetèlès lett.Ezt honnan tudod csak érzed mert az orvosok ez se mondják el:(
2018. nov. 3. 07:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy lombikos próbálkozás nem sikerült. Vagy nem tapadt meg, vagy spontán vetélés lett a vége. Mind a kettő ek menzesz a vége. Az intézetekben csinálnak vérvételt, ebből kiderül melyik volt. Ha van hcg, akkor elindult valami, csak nem jött össze. Ha nincs hcg, akkor el sem indult.

A következő próbálkozás egy fagyaszztott embrió beültetése lesz. Egy következő ciklusban. Akkor is menzesznél kell jelentkezni, mert aa szervezetet fel kell készíteni a megtermékenyített petesejt befogadására. Ebben nem tudok sajnos segíteni, mert nekem nem volt fagyasztott beültetésem.

Hívd fel az intézetet.

2018. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!