Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran jártatok UH-ra...

Milyen gyakran jártatok UH-ra az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Az én dokim (magánrendelés) sajnos csak a megállapításnál nézte meg, és majd a 12. héten fogja a kórházban. Addig semmi életjelet nem kapok a piciről?! (missed ab)

2018. nov. 2. 06:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is így volt, a 7. héten megállapították a terhességet, majd a 12.heti uh volt a következő.
2018. nov. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Kórházi rendelésen 6 és 10 hetesen voltam, ekkor volt egy gyors uh vizsgálat is.

Amúgy a 10 hetes nem lett volna kötelező, de volt már missed abem, így megnézte az orvos minden rendben van-e.

2018. nov. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
1. terhessegem volt: 7. heten mentem eloszor, majd a 12. ujra.
2018. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Szintén 6 és 10 hetesen voltam, illetve a 12. heti genetikain, de azt máshol csinálták.
2018. nov. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Problémák miatt hetente. De 12 hetesen pl. volt, hogy egy nap több is volt, mert úgy nézett ki, hogy elvetélek.
2018. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
5., 8. és 10. héten voltam a kórházba UH-n. Ez a ritkább, de nagyon lelkiismeretes az orvosom.
2018. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
6-7 hetesen voltam először, utána itt 3 héttel később van egy 0. UH, ha itt is igazolják a terhességet, akkor küldenek az első (12. heti) genetikai UH-ra.
2018. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen oké így.

Én csak azért voltam 3-szor, mert (okkal) korán mentem. 5. (csak petezsák, de gyógyszer kellett), 6. (pulzálás), 12. (kombi) héten volt.

2018. nov. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom miért van lepontozva az, aki nem csak kétszer volt, elég szomorúnak tartom, oka is lehet, ahogy írta pl. az egyik hozzászóló. Ha nem ment volna, akkor felelőtlen lenne ugyebár... mindegy. Nekem 2 hetente kellett menni, mert kaptam kétféle gyógyszert, azt mondta a doki mikor elfogy nézzük meg minden okés-e, ő nem szeretne úgy felírni hormont, hogy közben a baba már nem is él, és úgy szedem mondjuk 7 hétig, mert az sem fog jót tenni. Erről ennyit, nem érzem felelőtlenségnek részéről, de biztos le leszek pontozva, mert nem kétszer voltam összesen, én ilyen szerencsétlen voltam :) Ettől függetlenül ha nincs baj, általában kétszer hívnak, de ha te aggódsz akkor szerintem még bejelentkezhetsz hozzá, nem hinném, hogy el fog küldeni, pláne nem a magánrendeléséről. És igen, ilyenkor általában még nincs semmi különösebb jele annak, hogy ott van veled a pici, mert vannak, akik egyáltalán nincsenek rosszul, de én pl. csak 3-4 naponta hánytam, szóval mikor véletlen kimaradt akkor is jött a para, de ilyenkor még a meglévő tünetek is hol enyhülnek, hol erősödnek, ami nem feltétlenül jelent egyből rosszat.
2018. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Pont ugy volt nalam is ahogy az elso valaszolonal. 7 heten megallapitotta a terhesseget, aztan a 12.heti uh volt a kovetkezo.
2018. nov. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!