Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem az lenne a kerdesem...

Nekem az lenne a kerdesem hogy nemsokara megyek Kisvardara egy genetikai uh-ra es hogy arra kell idopontot kerni?

Figyelt kérdés
Felhivtam oket azt mondtak csak a 18.-ra kell...ha megyek a korhazba kit keressek egy genetikus vegzi esetleg? Vagy nogyogyasz? Hasi vagy huvelyi uh van Kisvardan? Es kb mennyi ido kell valamit fizetni? Koszonom annak aki valaszol :)
2018. nov. 2. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz én a 12 hetin magánorvosnál voltam, de a 18 hetit már a kórházban csinálták.

Mivel úgyis be kell jelentkezned az információs pultnál, ott szólsz hogy 12.heti genetikai ultrahangra jöttél és majd megmondja hova menjél pontosan. Szerintem biztos hasi ultrahangra lesz már, fizetni nem kell érte.

2018. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a terhességi kiskönyvedet mindenképp vidd magaddal!
2018. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 18.ra csak időpontot kell kérni vagy szükséges beutaló? A 12.magánrendelésen voltam,de a 18.a kórházba csinálja.
2018. nov. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha tolem kerdezed, Kisvardan igen kell idopont a 18.-ra, en felhivtam oket nekem a 12-re nemkell de a genetikan azt mondtak a 18. hetre majd kerjek idopontot :)
2018. nov. 6. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!