Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mitől függ, hogy...

Szerintetek mitől függ, hogy az újszülött bőrén lesz e bármilyen folt, bőrhiba, esetleg anyajegy? Genetikai eredetű vagy összefüggésbe van azzal, ha a kismama a várandóság alatt megüti magát?

Figyelt kérdés
Én pl. Megégettem a kézfejem 21 hetesen.Vajon lesz-e nyoma a babán is?
2018. okt. 28. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Genetika. Nem lesz nyoma, ez csak népi hiedelem.
2018. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Számomra hihetetlen, hogy a mai oktatás és tájékozódási lehetőségek ellenére még mindig van, akiben felmerülnek ilyen jellegű kérdések...

Természetesen nincs összefüggés. Ha a te bőrödet éri behatás, az csakis rajtad fog meglátszani.

Engem operáltak terhesen. Nincs vágás a kislányom hasán...

2018. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Nembirom. 21. szazad van, szanalmas, hogy egyesek olyan szinten vannak meg mindig, hogy egyaltalan ilyen kerdes megfogalmazodik bennuk ...
2018. okt. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Én azt nem értem aki ide kérdést kiír annak jó eséllyel be van kötve az internet is, hozzáfér a világ összes tudásához és mégsem tudja összerakni a képet. Jó tény hogy sok butaság is kering a neten de egy idő után ki lehet azért szűrni.
2018. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Azért hiszik el, mert sok a véletlen egybeesés, sok ilyet hallott, és valószínűleg nem hisz a véletlenben.

Saját példa: terhesen elestem, nagyon megütöttem a térdem és a kézfejem.A lányom térdén és kézfején is anyajegy van.De!Ugyanezen terhesség alatt a pocakommal neki mentem egy hegyes kilincsnek,mai napig ott a heg a hasamon, plusz egyszer eltört az egyik lábujjam de se a hasán se a lábán nincs semmi a gyereknek. Érdekes egybeesés az anyajegye és a sérülésem, semmi több.

Szóval ha te megégetted magad és a gyereknek lesz a kezén bármi, az csak véletlen egybeesés, érdekes de véletlen.

2018. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Azt nemtudom minek köszönhetö de a lànyom anyajegyel született és véletlenül ugyanott van mint az apukájának.Mi elneveztük apajegynek🤣🤣🤣
2018. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Nem történt velem semmi.

Lányomnak 2 gopólyacsípése is van..

1 elől a nyakán

1 a bordáinál oldalt


Sima anyajegye kb 2 hetesen lett neki a lábszárán

2018. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamnak is van egy rúzsvörös gólyacsípése a fenekén, aminek csókformája van. Újszülött korában mindenki vígasztalt, hogy bár nem fog elmúlni ne aggódjak nem jelent semmit. Mindig olyan érzésem volt mintha azt akarnák mondani: attól még ugyanolyan értékű kisbaba!

Soha nem is értettem, de biztos van oka ennek a hozzáállásnak.

Mi az apjával külön imádjuk a védjegy szerű kis foltot, hiányozna ha mégis elmúlna.

Mindig azt mondogatjuk egy angyal csókolta oda mielőtt megszületett, hogy ez védje az életben... de ez is pont akkora badarság, mint a sebesülésre fogni :)

2018. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. Az okoskodóknak meg üzenem: igen be van kötve a net, de mivel annyira .egoszlanak a válaszok, ahogyan itt is..ezért mertem megkérdezni.Örülök, ha mindenhez értesz és minden témába otthon vagy, megtapsollak!👏
2018. okt. 29. 05:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdező lett babádon nyom? babona nem lesz babának folt ahol ütés meg ráesett gyümölcs okozott bajt
2021. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!