Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csajok ti mikor mentetek el...

Csajok ti mikor mentetek el EKG vizsgálatra? A védőnő küldött el vagy a háziorvos? 9+3hetes vagyok és szerdán megyek a vérvétel eredményért.

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
A doki ad beútalót a belgyógyászatra,ott megnézték a labor eredményt,ekg,vérnyomást.
2010. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! én 10 hetesen mentem el először a nődokimhoz, akkor kaptam meg a beutalókat a vérvételre - vizeletre és az EKG-ra és a 12.heti genetikai ultrahangra, legközelebb 14 hetesen kellett visszamennem a nődokihoz, szóval nekem volt egy csomó időm elmenni a vizsgálatokra plusz a védőnőt felkeresni :-) úgy hogy nekem kizárólag a nőgyógyászom ad beutalót, de szerintem ez mindenhol másképp van...

25h km

2010. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 7 hetesen mentem a védőnőhöz és a 8. héten voltam laborban, egy héttel később lett eredmény, utána mentem EKG-ra, aztán diabetológiára, utána belgyógyászat lesz még, de azt a háziorvos is megcsinálhatja. Nálunk ez is a sorrend, a védőnő mondta, h ebben a menetben csináltassam meg a vizsgálatokat ... szerintem teljesen jó, ha mostanában mész ... az EKG-ra nem kell a vérvétel eredmény egyébként, ettől függetlenül csinálják ..

Boldog babavárást!


10+4 hetes pocis

2010. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem kellett a laboreredményem is az ekg-ra, 16 hetes voltam mikor mentem!
2010. jún. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem elkérte a belgyógyász a labor eredményemet,megnézte és csatolta hozzá az ő vizsgálati eredményét.
2010. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk az a szokás, hogy a 12. hétig nincs semmi, utána meg össze-vissza küldözgetnek.12. hétig nem is foglalkoznak a kismamával.Elég szomorú, de ez van.Nekem a védőnőm, mondta, hogy kb. a 26. hét körül menjek el a háziorvosomhoz, ő megcsinálja a belgyógyászati vizsgálatot.Így a terheléses cukor labor után bejelentkeztem hozzá ( 26 hetesen), és ő megcsinálta.Volt benne EKG, vérnyomás mérés, meghallgatta a szívemet, a tüdőmet, átkopogtatott, és megtapogatta a bokáimat, hogy nem vizesedek -e.Ja! És egyedül a háziorvos mondta, hogy menjek el a fogorvoshoz.Se a védőnő, se az orvosom nem küldött.El kéne menni, mert most még van rá időm.
2010. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9 hetesen voltam a nődokimnál, ő adott egy papírt, amivel mehettem a védőnőhöz. Onnan mentem kb. 10 hetesen a körzetimhez, aki mivel észlelt valami szívzörejt, elküldött EKG-ra, ahol minden rendben volt, tehát a 12. hétig nekem mindenem meglett. Fogorvoshoz is elmentem egy füst alatt, amíg a körzetimre vártam, gyorsan belenézett a fogorvos a számba és kitöltötte a kiskönyvet. A genetikai szűrésen is túl vagyok. Most a 16. hétig semmi dolgom, akkor megyek megint a nődokimhoz. Ha szólsz a fogorvosnál és az EKG-nál, hogy kismama vagy, előbb kapsz időpontot.
2010. jún. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem a védőnő szólt kb. olyan 16 hetesen,hogy a 20 hétre mire mennem kellet vissza a nődokihoz addigra legyen meg!Felhívtam a háziorvost és kértem időpontot,nálunk ő csinálta!Nekem viszont a fogorvosról még nem szólt senki semmit,azt nem tudom mikor kell csináltatni!23km
2010. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32 hetesen,mert a védőnőnek akkor jutott eszébe elküldeni
2010. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!