Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem éreztem ma egésznap a...

Nem éreztem ma egésznap a babámat mozogni. Lehet valami baja? Menjek orvoshoz? 25 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Volt már így 1x akkor rohantam az orvoshoz de nem volt semmi baja.
2018. nov. 3. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, most sincs gond. Nálam is előfordult a második trimeszterben, hogy 1-2 nap alig mozgott, utána meg beindult.
2018. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először probáld meg hogy lefekszel és úgy figyeld meg van e mozgás. Esetleg igyál egy kis colát vagy egyél édességet.

Nekem a 17dik hét óta mindennap mozog. De volt úgy a 19-20dik hét körúl mikor egész délelőtt nem éreztem és picikét megnyomkodtam a hasam de tényleg csak úgy finoman, és utána rá pár percre már éreztem is. Szerencsére nálam akkor 1x volt ilyen.


A lényeg hogy ne ijedj meg egyből, probálkozz ezekkel, várj holnapig de én azért ha 2 napon keresztül nem érezném már biztonságkedvéért megnézetném.😊

De lehet ma csak lustább napja van.

2018. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Védőnő nekem azt mondta hogy igyak kolat es csokit. Mindig ugy beindult hogy azt hittem lerugja a vesem:))
2018. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma az én lånyom se aktivizálta magát, 2x is próbáltunk NST-zni de csak nagy nehezen, folyamatos piszkálgatás mellett volt hajlandó megmozdulni.

Próbáld picit ébresztgetni, ha mozdul, akkor csak ilyen napja van :)

2018. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!