Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kereskedelemben/vendéglátásban...

Kereskedelemben/vendéglátásban dolgozók! Kismamaként hogy viseltétek el az embereket?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy nagyon sok a nemnormális vásárló... Nekem ezt kismamaként még nehezebb bírni. Egyszerűen nincs idegrendszerem az idiótákhoz.

Ti hogy viseltétek? Voltak emlékezetes sztorik?


2018. nov. 4. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem a kettőnek mi köze egymáshoz? A legtöbb ember munkája során emberekkel dolgozik együtt...

Kismamaként és nem kismamaként is vannak nehezebb esetek.


Szedj magnéziumot, hogy kisimuljanak az idegeid, mielőtt mindent a terhességre fogsz.

2018. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fodrászként dolgoztam, mindenki nagyon kedves volt. Nem voltam idegbeteg, örömmel vártam a babámat.
2018. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egészségügyben dolgozom ahova szintén mindig válogatott emberek érkeznek. Nem volt még gondom belőle. Fáradtabb vagyok én is, de talán pont emiatt egyszerűbb is kizárni a felesleges ingereket és simán kibírni a napot.
2018. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfèlszolgálaton dolgoztam mikor az első gyermekemet vártam. Alapból nagyon nehezen bírtam az idiótákat, de mivel ott én voltam értük, simán mosolyogtam és majd ha elment akkor adtam hangot a véleményemnek. Na ezt terhesen már nem tudtam megcsinálni, nem igazán tudtam türtőztetni magam, volt olyan, hogy elsírtam magam az ügyfél előtt, de akadt olyan is, hogy simán elküldtem melegebb éghajlatra, ha h.lye volt. Sajnos a hormonok már csak ilyenek.
2018. nov. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem volt az emberekkel.


Napi 10 órát ügyfeleztem a 37. Hétig


Nem folt rosszabb, mint amúgy

2018. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*volt
2018. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

20 hetig huztam egy kisboltban, majd feladtam. A babam egeszsege fontosabb volt, az allando stressz nem tul jo

Meg 4 hetem van hatra :)

2018. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!