Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Macskakarmolás terhesen?

Macskakarmolás terhesen?

Figyelt kérdés
Tegnap játék közben utánam kapott a kinti macskánk. Olyan a sérülés, mintha egy papír lappal vágtam volna meg, egyből fertotlenitettem. 9 hetes kismama vagyok, lehet ebből bármilyen probléma, toxoplazmozis.. az állat urulekevel nem erintkeztem korábban sem. Van köztetek olyan , aki így járt ? :/ köszi a válaszokat, be vagyok rezelve rendesen.. a héten megcsinaltatom a szűrést is.
2018. nov. 5. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Benti macskánk van, számtalanszor megkarmolt mialatt terhes voltam es nem lett semmi bajom.
2018. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy macskás vagyok, engem is karmolt már meg rengetegszer kinti macsek is meg benti is. Nem lett gond, a toxo most a második babámmal is negatív, vagyis soha nem fertőződtem, pedig kicsi korom óta mindenféle állat, kutya, macska, nyúl mellett nőttem fel. Ne aggódj! :)
2018. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem benti macskám van, sokszor megkarmolt terhesség alatt, de nem lett gond belőle.

Amin meglepődtem: rengeteg állattal nőttem fel, nem egyszer karmolt meg macska, kutya, csirke, számtalanszor ettem mosatlan zöldséget/gyümölcsöt, mégis negatív lett a toxoplazma szűrésem.

(csak megsúgom: szennyezett zöldségtől/gyümölcstől hamarabb elkaphatod, mint állatról)

2018. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, olyan nehezen jött ez a picur :(
2018. nov. 5. 13:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére negatív lett a toxo, majd 4-6 hét múlva ismétlés. Remelem rendben lesz az is :)
2018. nov. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!