Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, akinek 27hetese...

Van itt olyan, akinek 27hetesen elkezdett kinyílni a méhszáj?

Figyelt kérdés

Melyik, csak a külsô? Meddig húztátok?

Lehet ez külsô hatásra, pl. ha túlvállalom magam és sokat emelek, cipelek?


2018. nov. 6. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
a külső 20. héten kezdett nyílni. 39. héten indították.
2018. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek 23 hetesen.. varrni kellett. Addig szigorú fekvés de tovább nyílt. Mutet óta mozog tesz vesz igaz sokkal kíméletesebben de már 33 hetes jól érzi magát. Ő sokat szaladgált otthon megemelte magát... porszívózás takarítás neki nem lett volna szabad.Második baba neki.
2018. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem is második és a 2 évest még azért emelgetni kell 😕
2018. nov. 6. 07:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Én az első terhességemnél 20 hetesen nyíltam ki. Sajnos vetélés is lett belőle...

A másodiknál már 18 hetesen. Összevartak, és az egész terhességet onnantól fejjel lefelé megdöntött ágyban fekve vittem -szerencsére- végig, mert a 38. héten született meg a babám.

Az orvosok csodálkoztak rajta, hogy kihúztuk eddig, mert max. a 28-30. hétig láttak ránk esélyt egyben...

2018. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Az lemaradt, hogy én belülről nyíltam kifelé. És nagyon megrövidült a méhnyak, 1,5 cm-re.
2018. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!