Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34heten vagyok. Meddig szedhet...

34heten vagyok. Meddig szedhetem a Magnesii Citrici-t? Nem merem már szedni a mert azt hallottam az igazi fájásokat is elmulaszthatja. Ez igaz? Nagyon fáj és nyilal a hasam.

Figyelt kérdés

2018. nov. 6. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
már nem kell szedni, mert ugye a szüléskor nem az kell , hogy el lazítsa a méhet. 34-35. het után már nem szabad
2018. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Végig szedtem, semmit nem mulasztott el.

Egyébként abba akartam hagyni a 36.-kon, de annyira kínoztak a görcsök (a lábamban is - arra hatott), hogy szedtem tovább. 38. héten szültem.

2018. nov. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a doki, hogy folyamatosan csökkentsem az adagot. (Magnerotot szedtem). Még az utolsó héten is szedtem, mert éjszaka begörcsölt a lábam. Hidd el, hogy egy kis magnézium nem fogja elmulasztani a fájásokat.
2018. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs annyi magnézium, ami a szülést le tudná állítani. Bárcsak igy lenne, nem lenne minden 10. baba koraszülött. Ráadásul még csak 34. hétnél tartasz. Legalább 3 hétig még csak maradjon bent az a baba. Ha akkora fájdalmaid vannak, akkor vegyél be magnéziumot es irány a kórház.
2018. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 35. héten tettem le,mert a doki így mondta. Nem a szülés miatt kellett,hanem állítólag az nst-be belezavar.
2018. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4x2-t szedtem az utolsó pillanatig. Az orvosom mondta, hogy nyugodtan, nincs az a Mg mennyiség, ami visszatart egy beindult szülést.
2018. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

36.hétig szedtem

de nekem nem mondta,hogy fokozatosan hagyjam abba

kiírtnapon született a fiam

2018. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem 34 hetesen még szülésvisszatartásom volt ikrekkel, még NAGYON bent kell ilyenkor maradniuk. Nyugodtan szedjed tovább, még koraszülött lenne a babád három hétig. Egyébként ahogy írták, valódi, beindult szülést nem fog visszatartani a magnézium. A nagyobbik fiammal 36-37. hét körül hagytam abba fokozatosan. 40+0-ra született.
2018. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
37 hetes korig kellett szedtem de utána is vettem be, ha úgy éreztem. Már nem napi 6-ot. De nekem a szívdobogás érzést elmulasztja, meg az izomgörcsöket. Főleg a másodiknál szedtem bőven. Viszonylag gyors szülés volt, magától indult, nem kellett gyorsítani se, szóval nem okozott fájásgyengeséget.
2018. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!