Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkorez most negatív vagy...

Akkorez most negatív vagy pozitív?

Figyelt kérdés

2 napja késik a menstruációm, nagyon ideges vagyok, egésznap hányingerem van, annyira ráfeszülök.

Védekeztünk a barátommal, óvszerrel, minden alkalom után megnéztem (igaz, vizet nem engedtem bele, de széthúzigáltam, tapogattam, fény felé tartottam) és nem láttam rajta szakadást.

Csináltam tesztet, egyet még a menstruáció előtt két nappal, az negatív lett.

Aztán ma hajnalban felkeltem magamtól, hogy megcsináljak egyet, mert már nem bírtam aludni se. Az is negatív lett, azt is megnéztem alaposan, lámpához tartottam, forgattam, hogy biztosan egy csík van e rajta. Aztán visszaaludtam, másfél óra múlva felkeltem, akkor is megnéztem, és nem láttam rajta semmiváltpzást. (Bár akkor inkább csak rápillantottam, megnyugvásképp.)

Aztán ezt beraktam a párám alá, hogy ne lássa meg itthon senki, mikor pedig indulás előtt ki akartam dobni, volt rajta még egy halvány csík. Amit addig nem vettem észre. Nem tudom, hogy akkor ez így negatívnak számít-e.

Aztán most délután is csináltam egy tesztet, az is negatív lett, annál azt olvastam, hogy 10 perc után már amúgy sem értelmezhető. De ezen azóta is csak egy csík van.

Holnap reggel is csinálok még azért, de nem tudom, hogy ezek alapján megnyugodhatok e. Nagyon rágörcsölök, ez igaz, de nem tudom, hogy ez milyen mértékben tudja befolyásolni. (Úgy értve, hogy emiatt mennyit késhet.)


2018. nov. 7. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Negativ valószínűleg. Időn túl megjelenhet egy halvany második vonal, ami persze nem érvényes. Védekeztetek, szóval csak nyugalom, szinte semmi esélyed a terhességre.
2018. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 napot bármi miatt késhet, ne idegeskedj.
2018. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Simán lehetett száradási csík, vagy csak annyira parázol, hogy odaképzeltél olyat, ami nincs is ott.

Nem gondolnám, hogy terhes vagy, késni meg bármitől késhet, nem csak terhességtől.

2018. nov. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak most olyan fura is volt, mert mintha az ovulációm is később lett volna, a pms tünetek is a héten jelentkeztek (csoizabaálás, mellfájdalom), szóval ezzel próbálom nyugtatni magam.

Köszönöm a biztató válaszokat, igyekszem megnyugodni, és türelmesen várni.

2018. nov. 7. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ellőttél 3 tesztet feleslegesen. Ha mindig védekeztek, nem lehetsz terhes. Ha kiszakad, akkor szétreped, az szemmel látható. Késhet bármitől, többek közt attól a stressztől, amit magadban keltessz. Feleslegesen parázol, nem vagy terhes!
2018. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom, ennyire ne parázs már túl.
2018. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jött meg, pedig már tegnap is azt hittem, hogy ma meg fog jönni, mivel elég nyűgös, ideges voltam, a mellem is fáj, a hasam is ment az utóbbi két napban. (Ami alapból mindig a mensit jelezné, de még mindig semmi.) A hátam pedig tele van pattanásokkal.

Nem tudom mi van már, 1 hete késik.

2018. nov. 11. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!