Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van, hogy a hasamnak...

Mitől van, hogy a hasamnak csak az egyik fele keményedik néha, a másik fele teljesen puha marad?

Figyelt kérdés
16-17 hetes vagyok.
2010. jún. 25. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is ilyen tájban kezdődött ez a féloldalas keményedés és mai napig csinálja, én annak tudtam be, hogy biztos a baba miatt keményedik meg azon az oldalon, vagy lehet, hogy a baba nyomja oda magát a hasfalnak esetleg :-)

25h km

2010. jún. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azon az oldalon matat, v rúg.....

az én fiam mindig a jobb oldalamon rugdosott, ill. nyomta ki a sarkát....UH-n láttuk h úgy fekszik h ott van a lába.......

2010. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. nálam is így van. nyugodj meg azért van mert ott van a picur:):)nekem is kisfiam lesz és nekem is jobb oldalon szokja kinyomni magát:):)néha már úgy nyomja magát h fáj kicsit:):)először én sem tudtam mitől van de anyukám mondta és akkor megnyugodtam:)

18 hkm

2010. jún. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!