Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is össze-vissza,...

Nektek is össze-vissza, felváltva voltak terhestüneteitek az első trimeszterben?

Figyelt kérdés

Néha totál beijedek, hogy baj van (első baba)

Egyik nap émelyegve ébredek, következő nap farkas éhesen. Egyik nap leszakadnak a melleim a fájdalomtól, következő napon semmi.

Egyik nap majd elalszom egész nap, máskor tele vagyok energiával.

Sokszor totál beijedek, hogy valami biztos nincs rendben :D

Valamiért úgy képzeltem el, hogy ha van egy tünet, akkor az kb végig van. Pl végig fáj a mellem, minden reggel émelygek, minden nap rá akarok aludni az asztalra meló közben...

Légyszi, csak olyanok válaszoljanak, akinek voltak ilyen terhestünetei. :)


2018. nov. 8. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Ezt a kérdést én is ki akartam már írni... :DD Folyton parázok én is.. egyik nap hányok mindentől, másnap felenném az egész hűtőt, semmi rosszullét. A mellem annyira fájt az első hetekben, hogy nem bírtam hason aludni, most az is elmúlt, bár ritkán előjön újra egy-két napra. Remélem, hogy normális, mert engem is az őrületbe kerget, pedig legbelül érzem, hogy minden rendben. :) 9 hetes vagyok egyébként.
2018. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Nem, nekem egyáltalán nem voltak semmilyen tüneteim. Semelyik trimeszterben.

Sosem aggódtam, hogy emiatt baj lenne.

2018. nov. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Nálam is voltak nehezebb és könnyebb napok.

Most 28 hetes vagyok már.😊

2018. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!