Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamar mentem a védőnőhöz?

Hamar mentem a védőnőhöz?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 10 hetes, és elmentem a védőnőhöz, aki közölte, jövőhéten csütörtökön menjek majd
2018. nov. 8. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem meg azt mondta, miért olyan későn mentem. 12. hetesen voltam nála először.
2018. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Védőnőhöz időpontra megyünk, nem állítunk oda a fogadóóráján. Nem korán mentél,hanem nem volt időpontod
2018. nov. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lányommal se kellett idöpont, és két hete beszéltem a védönövel, nem mpndta h időpont kell, csak hogy jelenjek meg 12.hétig.
2018. nov. 8. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A kettő nem zárja ki egymást, de fogalmazhatna ő is egyértelműen, ez tény.
2018. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk soha nem kellett időpontot kérni. Lehet el volt havazva kissé.
2018. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nem kelett időpontot, kivolt írva melyik napokon van bent és úgy mentem.

Egyébként nem mentél egyátalán korán, szerintem pont a megfelelő idő ez kb.

Én 9 hetesen voltam először.


Szerintem csak túl sok dolga lehetett.

2018. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Direkt ma mentem én is, tudtam hogy ma meg kedden vannak ott. Amikor odamentem, csak én voltam meg két kis babás. Akkor azt mondták mindjár szolnak neki, more kijött, megtelt a tanácsad_ babákkal, és ekkor mondta egy ora várakozás után hogy menjek vissza majd. Köszi hogy irtatok 😊
2018. nov. 8. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a 7. héten felhívtam időpontért, következő héten már mehettem is hozzá. De a leírásod alapján nem az volt a gond, hogy korán mentél, hanem nem volt rád ideje.
2018. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!