Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Időben leolvasva nagyon...

Időben leolvasva nagyon vérszegény a pozitív teszt, időn túl teljesen egyértelmű. Volt hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

HA most babát várok, akkor ez a hatodik terhességem. Az elsőnél a teszt vérszegény volt, aztán bár erősödött, a baba korán elment. A másodiknál azonnal erős lett a teszt a kimaradt vérzés napján, meg is szültem a most 6 éves fiamat. A harmadiknál és negyediknél halvány és nem is erősödő tesztek voltak, tulajdonképpen csak kémiai terhességig jutottam velük. Az ötödik a kimaradt napján azonnal igen erős teszt volt, meg is szültem, ő most 3 éves. És most itt van ez a teszt, ami a kimaradt vérzés utáni második reggelen a 3 percen belül pozitív ugyan, de nagyon kellett néznem, hogy lássam, aztán ahogy leszáradt a teszt, a csík erősebbé vált, az ilyenekre szokták azt írni itt, hogy egyértelmű (halvány) pozitív, gratulálunk. De ugye 3 percen belül annyira nem is volt egyértelmű. És ezek az előzményeim, azok a terhességeim sikerültek, amelyeknél rögtön erős volt a csík.


Tudom, hogy két hét múlva fogja eldönteni az orvosi vizsgálat, hogy mi az igazság, hiszen tapasztalt vagyok már ebben. De csak beszélgetés szintjén érdekelne, hogy másnak is van-e olyan tapasztalata, hogy a teszt erőssége azért valamennyire előre jelezheti, hogy mi lesz ebből....?


2018. nov. 9. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányomnál 6 éve azonnal nagyon erős tesztjeim lettek, most viszont az első alig látszott, naponta/kétnaponta teszteltem újra, és az 5. lett olyan amire azt mondtam hogy ez már rendes halvány pozi. Most 8 hetes vagyok, már van szívhang. Van egy fénykép a tesztekről, igazából az első kettőn nem is látszik semmi fotón...
2018. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van és nekem pl nemvárt napján csak halvány tesztjeim voltak. Az se mindegy milyen tesztet használsz.
2018. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én korán tesztelős fajta vagyok, napokkal menzesz előtt lettek mindig halvány tesztjeim, a mensi napjára már egyértelmű volt, de azért még nem egyforma erős a két csík.

Szerintem inkább az erősödésből lehet bármire következtetni, az első terhességemnél baromi nehezen erősödött a teszt, az missed ab lett. A másik kettőnél erősödött rendesen, az egyikből megszületett a lányom, a másik még tart, 30 hetes vagyok a fiammal.

2018. nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Négy nap múlva tesztelek megint, és majd beszámolok, addigra egyértelműnek kell lennie:)

2018. nov. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!