Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki tapasztalt ilyet szex...

Van aki tapasztalt ilyet szex közben? Ez normális terhesség alatt?

Figyelt kérdés

A libidóm idáig a béka feneke alatt volt, tegnap viszont megjött a kedvem, végre szeretkeztünk a párommal.

Viszont sajnos valahogy nagyon szűk lettem, kimondottan kellemetlen érzés volt nekem is és a férjemnek is. Hosszú előjáték meg volt, behatolásig úgy tűnt, hogy minden rendben.

Normális ez? Helyre fog jönni? Kicsit elkeseredtem.


29+5 hkm


2018. nov. 11. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szia. Igen, előfordul. Verboseg okozza meg a végén már azis h súly nehezedik lentre. Nekünk a végén hosszabb előjáték kellett
2018. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem a dokim mondta is, hogy ilyenkor szárazabbak a nők.

20 hetes vagyok, 1 kezemen meg tudom szàmolni, h eddig hányszor szexeltunk. Legutóbb épp pár napja, és utana rossz volt. Olyan érzés volt egész nap, mintha szèt akarnék nyílni.

2018. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#2 : Nem tudtam, hogy a vérbőség okoz ilyeneket is. Azérg most kicsit megnyugodtam :)


#3 : Hasonló a helyzet, nem sokszor voltunk együtt de ez így el is vette a kedvem egy időre. Viszont én nem voltam száraz, csak nagyon szűk. Majdnem mint legelső alkalommal, csak nem fájt annyira.

2018. nov. 11. 22:25
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Most èn sem voltam száraz, de olyan is volt. Most én is azt éreztem, mintha újra a szüzessègem vennèk el 😃

2. terhessèg amúgy, az elsőnèl is hanyagoltuk... ezutàn mèg inkàbb 🤣

2018. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Ugyanezt tapasztaltam, nekem sem volt jó és a páromnak sem. Az egész alvázam meg van duzzadva a vérbőségtől, sokkal szűkebb vagyok, mint azelőtt. Azóta behatolás nélkül szerzünk örömöt egymásnak, még jó, hogy vannak egyéb alternatívák. :)

30+5 hkm

2018. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#6 : Igen, szerintem mi is maradunk az alternatíváknál. Eddig is úgy volt, a hagyományos módon nem kívántam az együttléteket.

Tényleg egyébként, azt is tapasztaltam időnként, hogy kívülről is meg van duzzadva rendesen.

Én meg még terhesség elején vártam azt az időszakot, amikor alig tudok majd betelni vele, erre tessék :D

2018. nov. 11. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, mi már nem erőltetjük, csak ha nagyon nagy a kedv(em :) ) Vérbőség miatt van meg a kitágult erek miatt. Nekem is meg van duzzadva, már bocsi, meg már be is illeszkedett a kislányom tehát már nyom mindent ami ott lent van.

39 hkm

2018. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a síkosító segített.
2018. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!