Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy valaki...

Az normális, hogy valaki folyton rosszul van terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Barátnőm most terhes a 2. gyerekéve, 4 hónapos terhes, és 2,5-3 hónapja minden nap rosszul van, folyik le a székből, állandóan aludna, alszik, elfárad evés közben, meg éjjel nappal hány ha rájön. A nagyobb kislányával meg most a férje kell, hogy foglalkozzon, annyira nem tud semmit se csinálni.
2018. nov. 13. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, normális, nekem is ilyen terhességem volt, de a legtöbb nő normálisan tud élni terhesen is, úgyhogy pech-je van, de sokat nem tehet ellene.
2018. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Van ilyen is. A férj meg még jó hogy foglalkozik a gyerekével.
2018. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Hát nem tudom, szerintem ebben azért van némi rájátszás is. A hányás meg a fáradtság még oké, de hogy egész nap ne legyen annyi ereje, hogy pár órát játsszon a gyerekével... ez nem normális. Vérképe rendben van? Durva vashiánynál csökkenhet ennyire az energiaszint.
2018. nov. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nappal dolgozik, este meg mikor hazamegy, akkor már csak aludni tud. Láttam szeélyesen is, h milyen állapotban van.
2018. nov. 13. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Óóó, szép emlékek... ja, nem, nem szépek :D

Igen, sajna van ilyen, én is ennyire szarul tudok lenni az első 14-16 hétben végig. Egy kislányom van, 31 hetes vagyok a kisfiammal, mindkettőnél ez volt az első 3-4 hónapban. Rengeteget aludtam, amikor meg a férjem itthon volt, ő foglalkozott a gyerekkel, mert totál kivoltam. Szó szerint állandóan, a nap 24 órájában ha nem hánytam épp, akkor durva, nagyon erős hányingerem volt és szédültem. Alig tudtam enni, amikor sikerült, akkor fél órát küzdöttem, hogy ne jöjjön ki az egész. Ez az első terhességnél még nem volt olyan gáz, sokat aludtam, feküdtem, most annál inkább, mert már ott volt a 3 éves lányom is. Hát, minden erőmet összeszedve elvoltam vele, amíg haza nem ért a férjem (még nem volt oviban, nyár elejére esett ez az időszak). De volt olyan, hogy játék közben a gyerek hozta nekem oda a vödröt hányni, mert kimenni se bírtam, éreztem, hogy ha megmozdulok, jön is. Délutánonként lefeküdtem vele aludni, mert nem bírtam volna estig ébren maradni egyszerűen, annyira nem volt erőm. Tényleg kegyetlen tud lenni, nem kívánom senkinek.

Sajnos van, aki peches, és ennyire szarul van. Más meg szerencsés, és észre se veszi, hogy terhes, vagy megússza néhány kósza émelygéssel. Na, az ilyenek mondják, hogy rájátszik, meg ilyen nem is létezik. Mázlijuk van, hogy fogalmuk sincs, milyen ez.

2018. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, dolgozni nyilván nem tudtam abban az állapotban, napi 10 hányással, úgyhogy nekem furcsa, hogy meló mellett van ilyen rosszul.
2018. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nyugis irodai munkája van szerencsére, és belefér az, hogy rosszul legyen.
2018. nov. 13. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Igen, ez normális. Ugyanilyen normális az is, ha kevesebbet lenne rosszul.

A férje a saját gyerekével foglalkozik, szóval ez nem épp segítség, főleg ha a csaj ilyen állapotban is dolgozik.

2018. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!