Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a baj a Marcell névvel,...

Mi a baj a Marcell névvel, szerintetek is "nagyon ronda név"?

Figyelt kérdés
Anyósomék szerint örök életében haragudni fog a fiúnk ránk, ha a Marcell nevet kapja.
2010. jún. 25. 20:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Az első 3-ba benne volt, de a férjemnek nem igazán tetszett. De szerintem a Marci nagyon édes becenév, felnőttként meg a Marcell komoly, és szép. Ha neked tetszik, szerintem ne törődj vele hogy ki mit mond. Haragudni meg nem fog érte az egészen biztos, mert van még sok Marcell és megszokott név lesz mire felnő. Meg már most is az. Az anyósodéknak meg azért furcsak mert náluk még mindenki József volt, meg István, meg Sándor, és ez valami egzotikus dolognak tűnik, de egyáltalán nem az. Ha neked tetszik, akkor bátran. Szerintem szép. Viszont ha te magad sem gondolod elég szépnek, akkor gondolkodj még rajta. De szerintem kicsinek, nagynak egyaránt jó.
2010. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a Marcell,nalunk is listas volt de vegul Erik lett a kisfiunk:)
2010. jún. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Az Emesés vagyok!


Köszönöm a név-dicséretet, Nekünk is nagyon tetszik, és ez is lesz a neve a kiscsajnak. :-)


A "Gáspár, és Győző" ötlet haláli jó!!!!! :-)))))


Mindenkinek jó egészséget!

33 heteske

2010. jún. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi baj a Marcell névvel.Nekem tetszik.Különleges, és a csengése is szép.Az idősebb korosztály tényleg "begyepesedett" ilyen szempontból , mert semmit nem tudnak elképzelni az agyoncsépelt neveken kívül.
2010. jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
73%

Ha fiam lesz Marcellnak fogják hívni,ez már réges rég eldöntöttem,még a babaprojekt alatt!

Persze anyós egyből jött,hogy azt Ő bizony meg sem tudja jegyezni!ÉÉÉÉSS??

Nekünk ez a favorit!Különben is olyan édes a Marci-zás!!!!

A Jázmin csodálatos,talán el is gondolkodom rajta ha esetleg lányunk lenne!! :)))

2010. jún. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem szép név a Marcell!

Az én fiam Gellért, és mindenki megrökönyödve kérdezte, hogy "Neked tetszik ez a név?"-valószínű, ha ezt adtam a fiamnak! Nekem is jöttek azzal, hogy nem tudják majd megjegyezni, sajnálom gondoltam magamban. A férjemet Andrásnak hívják, és főleg a dédik kérdezgették, hogy miért nem jó nekem az András??? Semmi közük hozzá.

Az unokatesóm csinálta a legjobban. Hiába kérdezgettük, hogy mi lesz a neve, még az utolsó héten is azt mondta, hogy nincs eldöntve, és utána küldték az smseket, hogy megszületett .... Alex. Így utólag már senki nem mondott rá semmit. Végül kiderült, hogy ők már régen eldöntötték, csak akármit mondtak mindig volt valaki aki kifogásolni valót talált benne. Pl. Így hívják a szomszéd kutyáját, jaj van egy nagyon rossz gyerek az iskolában, akit így hívnak, az oviban egy ilyen nevű gyereknek tanya-nyála (bocsi)mindig egybe van.

Szóval végül kész tények elé állítottak mindenkit!

2010. jún. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nekik volt igazuk! Már bánom, hogy megmondtam nekik, nekem is hallgatnom kellett volna! Késő bánat! A Gellért is szép név. Nálunk még a Buda volt listás, de rajtam kívül senkinek nem tetszett.
2010. jún. 26. 14:12
 28/32 anonim ***** válasza:

Hát, én már 10 perce a Gáspár Győzőn nevetek! :DD

Legközelebb mi is bevetjük ezt! :)) A Marcell pedig szép név!

2010. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Eh... Én is Marcell vagyok és nagyon tetszik :) Csajoknak is. És nem tömegnév. Márton nevet viszont utálom!
2010. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik :D


és így hívták a volt osztálytársamat :)


a Jázmin nekem sem tetszik..bár ízlések és pofonok :D


13l

2011. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!