Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Virus vagy csak terhessegi tunet?

Virus vagy csak terhessegi tunet?

Figyelt kérdés
Az en problemam hogy hat hetes terhes vagyok es harom napja kinoz a hanyinger,remeges es gyengeseg meg az agybol sem tudok kikelni. A furcsa az lett szamomra hogy a masodik nap hasmenes is tarsult hozza. Szerintetek ez a terhesseg miatti rosszullet vagy esetleg osszeszedtem valamit? Koszonom a valaszokat!

#Tershesség
2018. nov. 15. 07:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Terhességi tünet.

Nekem a remegés hányinger gyengeség kombóból ájulás lett.

Igyál sok folyadékot egyél szőlőcukrot valamint a magne b6 jó hanyingerre is.

Nem tudom szedsz e terhes vitamint de nekem attól ment a hasam is. Két napra abba hagytam elmúlt a hasmenés is utana váltottam masikra.

15+3 hkm

2018. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jo vegre egy valaszolo:) a Trimeszter terhesvitamint szedem. B6-ot kezdtem szedni enyhiti de nem a legjobb. A munka miatt aggodok nem akarok mar ot hetesen agyban fekvo lenni:(
2018. nov. 16. 11:53
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsanat hat hetesen
2018. nov. 16. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Egy két praktikát be tudsz vetni hátha enyhíti a hányingert. Pl citromos hideg kóla vagy szőlőcukor. De sajnos a hormonok dolgoznak hatalmas változáson megy keresztül ilyenkor a női test.

A hasmenés ha nem javul akkor menj dokihoz nem tudom milyen mértékű éppen de nehogy kiszáradás legyen a vége.

A gyógyszerekkel pedig óvatosan hisz terhesen nem lehet mindent szedni. :)

2018. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem jelentkeztem mert a tuneteim az oruletbe kergetnek szabadnapjaimon ki sem birok kelni az agybol neha a terhes vitamin sem megy le a torkomon es fogyok semmi tapanyag nincs bennem
2018. nov. 22. 08:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már orvoshoz fordulnék ha ilyen sok napja tart s ennyire durva.
2018. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!