Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt valaki akinek a...

Van itt valaki akinek a hasmenes terhessegi tunet volt?

Figyelt kérdés
Hasmenesem van es nagyon gorcsol a hasam,bar meg csak a 22.napon vagyok.atlagosan 26-27-28 naposak a ciklusaim. Szerintetek utalhat ez terhessegre ?

2016. szept. 15. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Terhességi tünetet terhesség okoz. Teherbe majd a 26-28. ciklusnap körül esel MAJD, akkor történik a beágyazódás, amivel létrejön a terhesség. A méh felé úszó osztódó zigóta (reméljük, most ez zajlik éppen) még nem terhesség és nem okoz tüneteket. A hasmenés amúgy minden, csak nem terhestünet, még később se. Szóval nyugi. Lazíts!
2016. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Terhes tunetnek meg valoban korai, de a hasmenes igenis lehet terhestunet!! Olvass utana kedves elo valaszolo.. Nekem pl rendszeresen volt hasmenesem foleg az elso trim.ben..
2016. szept. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A hasmenés nem terhestünet. Lehet, hogy valakinek volt, de attól még nem az. Pláne nem ilyen korán (majd 1 héttel az esedékes menzesz előtt).
2016. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert furcsa hogy magas a reggeli hőm is,meg forró a testem is. Nektek volt ilyen ?
2016. szept. 16. 05:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Magas hő,hasmenés... Vírus?
2016. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy vírus,de làzas nem vagyok.
2016. szept. 16. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a nemvárt előtt pár nappal már irtó hasmenésem volt, azthittem valami vírus, nemvárt napján pedog bizony erős pozi lett. Más tünetem nem is volt olyan koran csak a 6 héttől kezdve.

16+6 hkm

2016. szept. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!