Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikortol tuntek el a...

Kinek mikortol tuntek el a terhessegi tunetei? Kicsit aggodok 13 hetes kismama vagyok! Hirtelen eltunt minden tunet!

Figyelt kérdés
2018. szept. 8. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Orulj neki!!!!!! Attol a baba jol van.
2018. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok neki orulni . Remelem nincs semmi baj meg a melleim se duzzadnak!
2018. szept. 8. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem olvasol szakirodalmat? Sokaknak nincsenek erős tüneteik, több munkatársam is simán dolgozott a 7. hónapig, míg én otthon majd megpusztultam olyan sok tünetem volt.. plusz a 12 héttől sok tünet elmúlik.
2018. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert nem a szakirodalomra hanem a tapasztalatokra vagyok kivancsi! Szerintem az emberi test mukodeset nem egy konyv fogja megirni! Ha meg te ugy gondolod minek itt olvasgatsz a szakirodalmad helyett??
2018. szept. 8. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 12. héttől a méhlepény átveszi a progeszteron termelést, ez az oka, hogy ilyenkor enyhülnek, vagy el is múlnak a terhességi tünetek.

Gond akkor van, ha ez a 8-9. hét körül múlik el, ilyenkor a progeszteron hiàny okoz bajt. Szerencsére ezen ti màr túlhaladtatok. :)

Nem sok kell, hogy megmozduljon (èrezhetően), és eljön az az időszak, mikor tudod, hogy minden OK, mert vidáman ficánkol. Addig türelem!

2018. szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj teljesen normális. De ha kétségbe vagy esve akkor menj el a dokidhoz és nézesd meg magatokat.


Nekem kb a 14hét körül kezdett elmulni. Akkor mar nem volt egesz nap hányingerem csak 1-2x. A mellfeszülés egyik naprol a másikra elmult.

2018. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ácsi ácsi. A szakirodalom leírja a valós okát a dolgoknak és ha olvasod, abból megtudod, hogy a 12-14. hetek között átveszi a baba táplálását a méhlepény a sárgatest helyett, ezért múlnak az első harmad tünetei.


A tapasztalatok meg szart sem érnek mivel van akinél valóban vetélés van de legtöbbeknél nem. Szóval ha csak tapasztalatokat akarsz az nem ér semmit mert nem tudod továbbra sem hogy akkor most veled mi van. De ha elolvasod a dolog biológiai hátterét akkor megnyugszol hogy ez a terhesség rendje. Más nők szervezetét SOHA nem tükrözzük a sajátunkra mert értelmetlen.

2018. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meddig szeretned, hogy tartson?

A 40. hetig??

Jo esetben a 12. het utan enyhulnek/elmulnak a tunetek.

En 11 hetes vagyok, de mar kb. egy hete enyhebb, bar hullamzo, vannak rosszabb orak/estek/napok.

2018. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!