Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 10 hetesen már...

Normális, hogy 10 hetesen már kellemetlen hason aludni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én azt hittem, illetve utána is néztem, hogy kb meddig lehet hason aludni, persze mindenki szerint addig, ameddig az kényelmes, na de azért a nagy átlag 18-20.hét után kezdett áttérni más alváspózra.. Én már most feszülő, húzó kellemetlen érzést tapasztalok napok óta lent a méhemnél, ha hason fekszem.. Szemmel láthatóan persze még semmit nem nőtt a hasam. Így nagyon furcsállom, bár nem gondolom, hogy bajt jelentene. Volt valakinek hasonló élménye ilyen korán? :)
2018. nov. 15. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én se tudtam hason aludni már az elejétől kezdve. :) Az alhasamban szúrkákat, feszülést éreztem, a hasam többi része fel volt puffadva, a melleim meg nagyon bedurrantak, esélytelen volt, hogy hason aludjak. :D
2018. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már 5-6 hetesen nem tudtam hason aludni. Olyan izomláz szerű érzés volt a hasamban illetve a melleim is nagyon feszültek.
2018. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na igen, a melleimről nem ks beszélve... :D de azt még valahogy ki is párnáztam, hogy kényelmes legyen (kb 10 percbe telt megtalálni a tökéletes alátámasztás), aztán elkezdett feszülni a hasam... :D

Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül, köszönöm, hogy írtál! :)

2018. nov. 15. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz nekem későn kezdett nőni a hasam (24 hetes kor körül) de arra emlékszek, hogy a hason fekvés sokkal hamarabb kényelmet lett, mint hogy látszott volna bármi is, talán 16-17 hetesen. Ezt most csak arra írom, hogy egy ideig az én hasamon se látszott semmi de feküdni már nem tudtam rajta.


Második gyerekkel már kb 12-14 hetesen se tudtam hason feküdni.

2018. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!