Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek koponya mr...

Volt valakinek koponya mr vizsgalata terhrsseg alatt?

Figyelt kérdés
Tobb mint 1 honapja faj a fejem. Neha elojon neha elmulik. Kb 1 hete nyomast erzek az egyik szememben. Azon a felen ahol a fejem is faj. Az utobbi idoben faradt vagyok es fogytam is. Nagyon felek mi lehet ez. Hetfon ha minden igaz megnez egy neurologus de kepalkot ilyenkor ugye nem igen lehet mert kozben kiderult hogy 5 hetes terhes vagyok. Viszont szeretnem kizarni a sulyosabb betegseget mert igy csak stresszelek 😟😟 volt valakinek mr vizsgalata terhesseg alatt? Ha jol tudom 12 het utan mar lehet. Koszonom
2018. nov. 16. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet egyébként egyszerű szemészeti oka is a problémádnak, pl. magas szemnyomás, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Itt egyébként nálunk csak életveszély esetén csinálnak mr vizsgálatot kismamáknak, 12 hét alatt el is szokás vetetni az embriót, ha ekkor sor kerül a vizsgálatra. Férjem mr-ben dolgozik onnan tudom.

2018. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szemeszeten voltam mar. Szemnyomasom jo es szemfenek vizsgalat is volt. Az is jo lett. Nem rosszabodott a szemem. Szemuveges vagyok egyebkent tehat mindrnkepp fejfajas eredetu a dolog.
2018. nov. 16. 12:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a terhesseg miatt megvaltozo hormonok okozzak a fejfajasod.. Nekem is fajt az elején aztán elmúlt.
2018. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos mar elotte kezdodott joval mert nagyon fiatal terhesseg. de a fene nem gondolta, hogy eddig fajul es ennyi ideig nem mulik el. Ha ezt tudom akkor biztosan varunk a babaval ☹️
2018. nov. 16. 17:43
 15/15 anonim ***** válasza:
5-ös, én tudom :D
2018. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!