Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen a szeméremcsont...

6 hetesen a szeméremcsont fölött kemény pont tapintható. Lehetséges, hogy a méhem? Már egy hete is lehetett érezni, de most még jobban.

Figyelt kérdés

Ha megsimizem a hasam a szeméremcsont fölött, középen határozottam érezni egy keményebb részt.

Azt olvastam, 12. hét előtt még nem is jön elő a méh a szeméremcsont mögül. De akkor mitől érezni ott keményebbnek?

Puffadás egyáltalán nincs, szóval az tuti nem. És nyilván látszani sem látszik semmi.


2018. nov. 16. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezen hinném. Attól még, hogy nem érzed a puffadást, még lehet helyileg egy-egy bélszakasz tele gázzal vagy esetleg széklettel - a vastagbeledet simán érezheted. Egyébként a húgyhólyagodat is, ha éppen nem teljesen üres.
2018. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De 0-24-ben érzem, nem csak időnként... Nonstop tele lenne a belem anélkül, hogy tudnék róla?

Szorulásom nincs, és gázok sem bántanak. Minden nap rendesen van székletem, ahogyan eddig is

2018. nov. 16. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem a méhed.
2018. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hat hetes terhesen az embrió kb. akkora, mint egy borsószem. A méhed még szinte el sem kezdett nőni. Szerinted, ha egyébként 12 hetesen kezdene egyáltalán túlnőni a szeméremcsontodon, és ez az első időpont, amikor a nőgyógyász tapintani tudja, te hat hetesen

éreznéd? Szerintem itt csak annyi a helyzet, hogy eddig nem nagyon tapiztad a hasadat, és valami olyan képletet érzel, ami eddig is pont ugyanott volt, csak még nem figyeltél fel rá.

2018. nov. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!