Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van jelentősége vagy nincs?

Van jelentősége vagy nincs?

Figyelt kérdés
Párommal majdnem történt egy kis “baleset” szex közben és azt mondta, hogy “idő elött ne hozzunk össze egy gyereket”. Nem akarom firtatni ezt a mondatát, de ez lehet azt jelenti, hogy majd esetleg szeretne velem tervezni közös gyereket? Vagy túl sokat látok bele ebbe a kijelentésbe?!
2018. nov. 16. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha valaki nekem ilyet mond, én arra gondolok hogy nem velem tervezi a jövőjét. Mert ha igen, de becsúszik egy baba, akkor megbeszéljük hogyan tovább. Az is kérdés hány évesen mond ilyet.
2018. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsősorban szerintem nincs jelentősége. Másrészt sokat számít hány éves a párod, mióta vagytok együtt és hogy ezt a kijelentést milyen hangsúlyban tette.


Pl: Volt 20 évesen egy kapcsolatom ahol a az akkori páromnak én mondtam ezt: Húzz gumit, idő előtt ne jöjjön a baba" viszont ezt cseppet sem azért mondtam mert vele terveztem volna később közös babát, akkor még megsem fordult a fejembe. Csak tenyleg az hogy ne legyen baba.


Viszont a mostani kapcsolatomba is volt hogy a párom ezt mondta De nála tudtam hogy ezt úgy érti hogy most még nincs itt az idő, későbbre tervezzük.

De tudtam jól hogy közös jövőt és babát szeretnénk majd.

És igen, így is lett 2 hónap múlva születik a kislányunk.😍


Szóval neked kell ismerned a párod, hogy ezt miért is mondta.

2018. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, abból csak annyi következik biztosan, hogy most jelenleg nem vágyik az apaságra, de a jövőben tervezi, hogy vállal valakivel. Az hogy szerinte ez a valaki te leszel-e, az nem derül ki.

Bár gyanítom ha ezt itt kérdezed és nem tőle akkor még elég friss vagy gyenge lábakon álló kapcsolat.

2018. nov. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Együtt tervezzük a jövőt, 27 évesek vagyunk. Nagyon kedvesen mondta, meg is lepődtem.
2018. nov. 16. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg is válaszoltad a kérdésed.
2018. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés. Ha mellette becsúszik, nem akarja majd. Ennyit jelent.
2018. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!