Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a magzatvíz szivárgás?

Milyen a magzatvíz szivárgás?

Figyelt kérdés

Tudom 1000 meg egy kérdés volt már ebben a témában de én nem kaptam választ a kérdésemre. Most az előbb volt olyan hogy előre hajoltam és éreztem hogy valami becsurog, a wcn vizes állagú folyadékot láttam a bugyiban. Most tettem oda wcpapirt hogy lássam e hogy ha az nedvesedik fel óra alatt akkor az volt e. (Ezt olvastam, ezt kell csinálni)

A nyákdugó milyen ha távozik?

Lehet olyan mint egy nagyon bő folyás, ami úgy jön ki mintha nem tudnám vissza tartani a pisit?


Valakinek van ehhez hasonló tapasztalata? Vagy tud hozzá szólni az én esetemhez?


38+4



2018. nov. 17. 18:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A te terhessegi korodban mar lehet hogy csak bo huvelyvaladek vagy vizelet jon, es nem magzatviz, ossze lehet oket keverni. Lehet kapni olyan betetet, amit csak a mviz szinez el, nezz utana. Ha aggodsz, keresd fel a dokidat. A nyakdugora ne alapozz, kb 1000 fele modon tavozhat ( vkinek nem is tavozik), de leggyakrabban suru , sargas v pirosas zseleszeru anyag, azt tuti h nem keverheted ossze se a vizzel, sem pisivel.
2018. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem magzatvízszivárgás elindult a szülés 34 hetesen. Ha feláltam köhögtem vagy megemeltem a nagyot, akkor olyan mintha bepisiltem volna. Nekem a nadrágom is olyan lett. Szagtalan, nem pisi szagú. Elvileg úgy lehet megállapítani, hogy magzatvíz-e, hogy magyon óvatosan nyomkod a pocakod és ha csurog alul, akkor az. Mióta érzed ezt?
2018. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

*magzatvíz szivárgással

*felálltam

2018. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Most először hajolás közben, olyan volt mintha bepisilnék, és a wcpapir amit betettem lett rajta egy nagy folt fel óra alatt, színtelen szagtalan
2018. nov. 17. 18:41
 5/17 anonim ***** válasza:
És nem lenne egyszerűbb bemenni a kórházba?? Valószínű az folyik, ha eddig nem volt ilyen jellegű bajod. Ha meg lesznek fájásaid is nemsoká, akkor biztosra veheted, itt az idő!
2018. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én spec nem éreztem semmit csak hogy vmi folydogál a lábamon. A be csurog érzés nekem nem volt.
2018. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be. Ha tényleg a magzatvíz az, akkor ilyenkor a fertőzésveszély nagy! Gyors és könnyű szülést kívánok! 2-es voltam.
2018. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
A magzatvíz édes illatú. Nekem szülés előtt szivárgott, de nem is vettem észre, csak mikor elfolyt az egész, viszont arra az édes illatra mai napig tisztán emlékszem mikor wc-re mentem, mindig fura illat volt, sem előtte, sem utána nem éreztem soha olyat.
2018. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fura illata, pedig szagoltam ezerrel (bocsi), mert a magzatvíz szivárgást mutató betét nem jelezte, hogy magzatvíz így a szagból próbáltam kitalálni, hogy pisi-e....
2018. nov. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
En a 38. heten szultem es magzatviz folyassal kezdodott. Olyan erzes volt mintha pisils de nem tudod viasza tartani. Persze egyszerre nem jon rengeteg hanem ahogy mozogsz mindig jon egy keves de az epp eleg h atazzon a nadragod :) fel ora alatt ha elazik a wcpapir szerintem az nem az, inkabb folyasra tippelnek. A nyakdugo meg nagyon kocsonyas. Ha tavozik biztosan megismered, felteve ha ugy tavozik pisiles kozbe h eszre se veszed.
2018. nov. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!