Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki állandóan levest...

Van aki állandóan levest kívánt terhesen?

Figyelt kérdés

Olyan fura, 1 hete minden nap kell ennem valami levest, mert egyszerűen megőrülök érte. Pedig alapból nem kimondottan vagyok leveses. Szeretem, de tök ritkán szoktam.

Most meg kb teljesen mindegy, hogy milyen leves, bármilyen jöhet, de megőrülök a levesért :))


2018. nov. 18. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Na és ebből arra következtetsz, hogy terhes vagy? 😨
2018. nov. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, drágám, valóban terhes vagyok, orvosi papírokkal... Ez nem "terhes vagyok?" kérdés, hanem terhességi kívánóssággal kapcsolatos kérdés.
2018. nov. 18. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megnőtt a folyadékigényed.

Én napi 3l vizet ittam.

A leves egészséges. Egyed csak, semmi gond.

2018. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

A kérdésedből nem derül ki hogy terhes vagy és levest kívánsz vagy levest kívánsz és azt hiszed higy ez terhességet jelent.


Egyél amit akarsz. Ha a leves esik jól, akkor azt. Anno én állandóan tojást kívántam, aztán később szalonnát, a végén még csokit. Kb bármit meg kívánhat az ember. Mondjuk nem csak terhesen. 😎

2018. nov. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon leveses vtam egy pár hetig😊
2018. nov. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
16 hetig a gyümölcslevest és a rántott húst kívántam, mondjuk akkor még kánikula volt. Most a kocsonyát.😃
2018. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
13.hetes vagyok. Kb egy hete a főzelékeket meg a kovászos uborkát kívánom! 😂
2018. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is rákattantam a levesekre, pedig terhesség előtt kb heti egyszer ettem. Most meg mindennap megkívánom, a zacskós leveseket is..:D

Szerintem a szervezet folyadék igénye miatt van egyébként.


18 hkm

2018. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon kívántam a leveseket...sőt egyszer még a nagyon hányingeres időszakban reggelire is azt ettem egyszer-kétszer, másra rá sem bírtam nézni!☺️🙈
2018. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt én folyton savanyú káposztát ettem,rengeteget, megőrültem érte.

A második gyerekkel állandóan almát óhajtottam, de kilószámra.

A harmadikkal meg aszalt szilvát.

Még jó hogy nem édességeket. Én sem értettem, mitől van, mert se előtte, se azóta egyiket sem eszem annyira.

2018. nov. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!