Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés előtt 4héttel költözünk...

Szülés előtt 4héttel költözünk, és még nincs semmi babacuccunk. Lesz idő mindent beszerezni?

Figyelt kérdés
Ruhákat kaptunk,de még ki kellene mosni. Mindent költözés utánra terveztük,de nagyon megcsúszott a felújítás.
2018. nov. 19. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Lesz, persze. Ha nem kell legyártani semmit. Bútort ha rendelni kell, olyat ami nincs kész, az 1 hónap is lehet. Olvastam már itt, hogy babakocsi is tartott 1 hónapig de ezt nem tudom mennyire általános. A legtöbb dolgot persze ha megrendeled pár napon belül megkapod, személyesen meg azonnal mindent.
2018. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Mi is felújításban voltunk az első és a második babánál is. Első 42.héten született, 40+3-ra lett kész a lakás, pont befejeztük. Most a másodiknál gondoltuk “ráérünk még...” 6 héttel elöbb született az öcsi, semmilye nem volt, egy bodyja sem (mindent odaadtuk Tesóméknak, akik külföldön élnek, mert lányuk született és elsőre nekünk is). Összesen 10 napot volt kórházban a fiúnk és mindent beszereztünk, nemhogy a bútorokat, de minden apróságot. Ne aggódj, pikk-pakk meg lehet venni bármit!
2018. nov. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hét volt, mire megérkeztek a bútorok. A babakocsira is ennyit kellett volna várni, de végül egy utolsó darabosat vettünk (imádjuk), így azt azonnal tolhattuk haza. Én a 20-32. hétig folyamatosan mindent megvettem, mikor mit akcióztak, vagy mi tetszett meg. A kórházi csomag is kész volt 32 hetesen, ami jól is jött, mert másnap be is fektettek 1 hétre. Végül a 40. hétben született meg.
2018. nov. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lesz, ha nincsenek különleges igényeitek, pl. egyedi bútorok. A ruhákat kimosni nem nagy dolog, a vasalás picit időigényesebb. Esetleg egy alap “túlélő csomagot” összerakhattok egy külön táskába, ha véletlenül hamarabb jönne a baba.
2018. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lesz idotok, de en a helyedben a kórházi csomagot össze raknam mar :))
2018. nov. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!