Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismama vagyok, az...

36 hetes kismama vagyok, az orvosom azt mondta hogy már ne ücsörögjek ha lehet. Ez azért mert beékelődött és nyomnám a kis fejét?

Figyelt kérdés
Első baba, külső méhszáj nyitva, lent van a pocakom és elég sűrűn keményedek is. Szerintetek kihúzom a 40. hètig?
2018. nov. 21. 01:11
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Kapj elo egy biologia konyvet legyszi!
2018. nov. 21. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Most jöttem le az életről egy másik hasonlóan értelmes kérdezőtől, erre itt a következő. Tényleg egyre több a full buta ember...
2018. nov. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra az orvosra is kiváncsi lennék aki azt mondja, hogy egy 36 hetes kismama ne ücsörögjön sokat. Én speciel nettó 5 percet bírtam talpon a végére, pedig vékony és sportos kismama voltam....
2018. nov. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Kedves első válaszoló, világosíts fel kérlek, mit ír a biológia könyv, miért nem szabad a 36. hét után ülni? Mert én is voltam terhes, és semmi ilyesmit nem mondtak nekem, és máshol se hallottam soha. Annyit mondott a 36. hét után az orvosom, hogy most már nem nagy gond, ha beindul a szülés, és figyeljek a jelekre.


Amúgy nem kell a 40. hétig kihúzni, a 39. héten szülni is teljesen normális. Én 39 hét 3 napra szültem.

2018. nov. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
#4 Arra gondolt az első válaszoló, hogy hogyan lehet valaki annyira sötét, hogy azt gondolja, hogy nyomja a magzat fejét, ha ül. Elkeserítő, hogy két agysejttel is simán lehet gyereket vállalni. D.ugni ugye mindenki tud.
2018. nov. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolni még mindig nem tudott egyik nagyokos sem. Miért nem szabad ücsörögni?
2018. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
4-es, Első vagyok , azt ugye azért tudod hogy elég ciki , ha valakinek magyarázni kell az iróniát ?
2018. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
6- os, azért nem lehet ücsörögni , mert ilyenkor már sokkal egészségesebb ha az anyuka fejjel lefelé lóg!
2018. nov. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Méhszáj szempontjából mindegy, hogy ülsz vagy állsz, ha fekszel, csak azzal tudod "kímélni" a gravitációtól. A sok ücsörgést egyébként trombózisveszély vagy aranyér, szemérem táji visszér vagy vizesedés miatti láblógatás miatt szokták még az elkerülendők listájára tenni - ha neked van ilyen problémád. Vagy ha csak azt mondtad, hogy ülve nem jó, mert olyankor keményedsz, hát erre is válaszolhatta.

Valakinek semmi tünete és mégis hirtelen (kora)szül, más meg végignyavalyogja az utolsó heteket, akár kórházba is kerül többször, akár fenyegető koraszüléssel, aztán túlhordja. Szóval ennyiből nem lehet megjósolni, nálatok milyen forgatókönyv jön be.

2018. nov. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!