Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 27. hétben jártam amikor...

A 27. hétben jártam amikor észrevették, hogy a méhnyakam 1cm, a méhszáj erős, zárt és alhasi fájásaim is voltak, mivel a pocakom eléggé lenn van. Szedek gyógyszereket illetve magnéziumot és persze feküdnöm kell. Mennyi a megengedett mozgás ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most 33. hétben vagyok
2008. nov. 6. 07:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a 23hétöl 1cm rövidebb a méhnyak,1ujjnyira nyitva van a külsö méhszáj,a hasam folyamatosan fáj a 13hétöl,én a házba jövök megyek meg boltba is elszoktam menni persze oda kocsival de a tesco elég nagy azt korbe szoktam sétálni.26hetes 1naposka
2008. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 21. hét óta ( 8 hete) C1000 a méhnyakam, nekem nem mondták hogy feküdjek, ugyanúgy dolgozom azóta is, és nincs semmi probléma (eddig), a sétát kifejezetten javasolták.
2008. nov. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem a 29.héten vette észre a doki, h 1000 a méhnyak. szigorú fekvésre ítélt. amikor visszamentem 4 hét múlva hozzá, azt mondta, egyáltalán nem hitte volna, h kihúzom azt a 4 hetet.most már a 36.hetet taposom:).nekem annyi mozgást engedett meg, gyors főzés, emelni max.fél vödör vizet emelhetek. rengeteget keményedett a hasam és ha egy kicsit többet megyek, akkor már este és éjjel is elég sokat keményedek.nekem az volt a cél,legalább a 36. 37. hétig húzzam... most az újabb cél a 40.hét. ha úgy érzed bírnál többet mozogni, akkor se tedd! milyen méhnyakkal indultál? én 3000-ről. kitartás! nekem nagyon hamar eltelt el a jó pár hét.hivatalosan a 19.hét óta fekszem, mert akkor 5 percenként keményedtem.

sok sok türelem és Kitartást kívánok!!

2008. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nekem már a terhesség kezdete óta a méhnyakam 1,5cm. Most már nincs olyan sok a szülésig. Boldog babavárást mindendenkinek.
2008. nov. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!