Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem azt, hogy gyakran...

Miért érzem azt, hogy gyakran kell vécére mennem, miközben nem is kellene?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elkezdtem egyre sűrübben azt érezni, hogy pisilni vagy kakilni kell, de mikor elmegyek, hogy ezt elintézzem semmi nem jön ki belőlem.

Lehetséges, hogy ez amiatt van, mert olyan nagy már a baba, hogy folyamatosan nyomja a hugyhólyagom illetve a beleim?


33 hetes vagyok.



#baba #terhesség #sűrü vizelési inger
2018. nov. 21. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert máe nagy a baba éa nyomja mindened.

A első és a moatani terhességnél is millió tévesriasztás volt már.

Bár nagydolognal nekem nem volt téves riasztás, lehet neked se azt jelzi, csak jóslók...

2018. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Velem ugyanez volt én is 33. hétben vagyok. Vizelet leadás után a terhesgondozóba jelezték hogy valami nem stimm, valahonnan elkaptam valami bacit. Írtak fel ilyen vizelet sterilizáló port, amit este kellett bevennem, másnaptól megszűnt. De mondjuk én folyamatosan azt éreztem hogy pisilni kell és nem jött semmi.
2018. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!