Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működik a szülészet-nőgyó...

Hogy működik a szülészet-nőgyógyászat-terhesgondozás és szülés? (Székesfehérvár) Részletesebb kérdés lent.

Figyelt kérdés

Erdélyből költöztem, ott egész más a rendszer, és nem igazán értem itt hogy megy.


Szeretnék egy nőgyógyászt magamnak, akihez egyelőre egy félévig csak sima vizsgálatra mennék, aztán ha jönne a baba, akkor terhesgondozásra, majd szülhetnék is nála.

Ha jól tudom magánszülészet nincs a városban, szóval gondolom a kórházban kellene.


Fórumok alapján Csetényi, Rubliczky doktor volt a legjobbnak minősítve, szeretnék hozzájuk bejutni, ha sikerül. De akkor egyszerű vizsgálatra is az ügyeletre kell járnom?

Nincs olyan lehetőség, hogy magánban intézzek mindent?

Valaki szép részletesen leírná nekem a teljes rendszert?


Köszönöm!!


2018. nov. 22. 12:43
 1/7 A kérdező kommentje:
és mi a védőnő szerepe?
2018. nov. 22. 12:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik orvoshoz mehetsz akinek van rendelése ha kell időpont akkor azt k érned kell hozzá. Ha babát vársz és minden rendben az elejèn havonta egyszer utána 3hetente ès a vègèn hetente kell menned orvoshoz.Vêdőnő szerepe mikor az orvos megállapitja a terhessèget akkor ad egy papirt amivel menned kell a területileg illetêkes vêdőnőhöz. Ő majd kiállit neked egy terhessègi kis könyvet amibe az orvos ès ő is ir mindent a terhességedel kapcsolatban. Ő hozzá is havonta kell menni sùlymèrès stb... Segit mindenben amiben kell.
2018. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1.ha bármi kèrdèsed van irj nyugodtan
2018. nov. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


És olyan lehetőség is van, hogy járok egy dokihoz végig a vizsgálatokra, de szülést mégis magánszülészeten szeretnék?

Csak itt már az lenne a gond, hogy nem a saját dokim lenne velem, vagy lehet őt hívni?

2018. nov. 22. 15:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Én magán korházas dolgokal annyira nem vagyok tisztában de úgy tudom hogy van olyan hely ahova vihetsz orvost de van ahol csak a klinika orvosai közül választhatsz
2018. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csetényi doktor már nem vállal kismamákat.
2018. nov. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2018. nov. 23. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!