Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már azt jelentheti, hogy...

Ez már azt jelentheti, hogy nem sokára meg fog születni a baba és készül a méhösszehúzódás?

Figyelt kérdés
38. hétben járok. Feszül a hasam, este amolyan nyilalást, feszülést (mint az izomláz) éreztem gyakran és alul a hólyagomnál is ami párosul menszesz-féle érzettel. Nehezen is aludtam. Persze a hólyagnyilalás lehet méhnyilalás is. Megijedtem azért hogy esetleg valami baj is lehet. Most jobban vagyok, főzök, de néha megint érzem ezt a fájdalom szerűséget. Nem tudom mit kellene éreznem szülés előtt, ezért is izgulok.

2018. nov. 22. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nyomas, feszules, elnehezules van. Lent van mar a feje es azert.

A szulesi fajdalmak eleg kifejezettek, allitolag tudja az ember hogy ez az.

Hasba, derekba sugarzo fajdalom, ami fajdalom nem csak feszules, nyilalas. Keszul a szervezet de az termeszetes. Akar tul is hordhatod

2018. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A derékfájást amúgy nem tudtam hogy olyan jellegzetes. Egyébként túlizgulom, nem tudom miért féle ennyire a fájdalomtól, szüléstől.
2018. nov. 22. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!