Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál, ctg alatt...

Ma voltam orvosnál, ctg alatt több méhösszehuzodás volt (fáj is a hasam, derekam) a méhnyak 1,6cm. Ma töltöm a 36. hetet, tapasztalatok esetleg hasonló értékekkel? Mennyi idő lehet még szülésig,2hét kb?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutat ki semmit. Amikor én töltöttem be a 36. hetet, a ctg nem mutatott méhösszehuzodást, pár óra után elfolyt a vizem.
2017. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 36 hetesen voltak már fájásaim, de gyengék, 37 hetesen elég szép fájásokat mutatott a gép. 38 hetesen....szabira ment a méhem... Még mindig egybe vagyunk xD Doki szerint az a jó, ha vannak fájások, mert könnyebben beindulhat magától az egész majd időben. Esetleg gyorsabb lehet a vajúdás is. Ezt a legtöbb ismerősöm igazolta XD.


Kitartás, szerintem még túl is hordhatod. Ezek a mostani babák nem akarnak ám olyan könnyen megszületni :D Én már minden nap mondom neki jöjjön ki, mert elég volt XD Bár még majdnem 2 hetet bent is maradhat. De már most nagy baba...

38hkm

2017. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én megkérdeztem az orvosom hogy meddig lehet igy kihúzni (főleg a méhnyak miatt) azt mondta ha sokat fekszek hetekig is egyébként nem ad nekem 10napot sem.

Kiváncsi vagyok...mindennaposak a fájások,éjjel is kijut belőle.

Könnyű szülést kivanok!!!! Köszönöm a válaszokat

2017. júl. 18. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!