Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a sűrű vizelési...

Meddig tart a sűrű vizelési inger terhesség alatt?

Figyelt kérdés

15. hétben vagyok, az elejétől végigkísér a dolog, de úgy tudom a 2. trimeszterben ennek nem kéne jellemzőnek lennie már...

A múlt héten volt vizelet gyorstesztem az orvosnál, az negatív volt. Tegnap voltam cukorterhelésen és vér és vizelet vizsgálaton (inzulinrezisztencia miatt sűrűn kell), ott a vizelet laboreredményemben a baktériumnál egy "+" volt. Az orvos nem mondott rá semmit.

Lehet ez felfázás, vagy ez természetes velejárója a terhességnek?

Egyébként éjszaka maximum egyszer, vagy egyszer sem járok ki pisilni, és vannak időszakok mikor egyáltalán nem érzek pisilési ingert, aztán néha újra előjön..Plusz ha éppen nincs alkalmam pisilni menni, olyankor olyan mintha szép lassan "elmúlna" az érzés, és jó darabig eszembe sem jut...

Van okom aggodalomra, vagy másnak is volt hasonló tünete?


2018. nov. 22. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegig. Ahogy nő a baba majd úgy nyomja a hólyagod is mozgásától és helyétől függően. Nekem végig kitartott.
2018. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Végig.

Az elejen a hormonok, a közepe/vége felé meg már a baba súlya...

2018. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez biztató :)
2018. nov. 22. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem végig volt, sőt még egy darabig szülés után is.
2018. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nem volt sűrű vizelési ingerem, csak a legvégén, amikor már a baba súlya nyomta a hólyagomat, de addig egyáltalán nem volt.

Viszont ha volt + jel a baktériumnál a vizeletedben, akkor azt nem ártana kezelni és attól lehet sűrűbb vizelési ingered. Jobb lenne, ha egy normális orvoshoz mennél. Mert ha azok a bacik elszaporodnak, lesz abból még komolyabb fertőzés-gyulladás is.

2018. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!