Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen elmúlt a mindjárt...

7 hetesen elmúlt a mindjárt megjön érzés és a mellfájdalom. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Eddig minden nap éreztem a hasamban a mindjárt megjön érzést... A melleim is fájtak minden nap. Most meg kb semmi. Aggódom, mert alapból elkerültek a klasszikus terhességi tünetek. Mit gondoltok? Csütörtökön megyek dokihoz.
2018. nov. 24. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy minden nő máshogy éli meg a terhességet, minden nő máshogy éli meg az adott terhességet. Valakinek abszolút nincs semmilyen tünete, valakinek volt, aztán elmúlik, valakinek volt, elmúlik, aztán visszajön, valakinek meg végigkíséri az egész terhességét bizonyos tünetegyüttes. Amíg nem vérzel és nem görcsölsz, addig nem kell parázni, mert nincs miért!:)
2018. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincsen, tünetek jönnek-mennek.
2018. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. A megjön érzés nekem csak az elmaradt mensi napján és utána nég két napig tartott. Már 12 hetet betöltöttem , és konkrétan semmi tünetem nincs. Mintha nem lennék terhes. Ne aggodj. Nem mindenkinél vannak tünetek, ez nem mindig ugy van mint a filmekben 😊 vannak olyan nök akiket sajnos megvisel, de vannak akiknek kutya bajuk. De ettöl még ott a baba.
2018. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megszűnt a megjön érzés a 7. Héten de helyette jött az émelygés. Nyugi, örülj ha nincs kellemetlen tüneted.
2018. nov. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!